Upiory i stwory przejmą dowodzenie na Stadionie Energa Gdańsk!

21 Paź

Masz nerwy ze stali? Kochasz dreszczyk emocji i nie boisz się dziwnych dźwięków, kościotrupów i niespodziewanych zwrotów akcji? Jeżeli tak, to spróbuj pokonać trasę zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk w ostatni piątek października (28.10)! Dla wszystkich śmiałków organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji.

Na Stadionie Energa Gdańsk, w piątek 28 października, od rana do późnych godzin wieczornych odbywać się będzie mrrroczne zwiedzanie najciemniejszych zakątków bursztynowego obiektu. Goście będą mieli okazję zgubić się w ciemnych korytarzach, odwiedzić stadionową celę oraz zajrzeć do szatni zawodników. Grupa przejdzie się też po obrzeżach murawy, kto wie, jakie potworności będą tam czekać… Po zakamarkach Stadionu Energa Gdańsk oprowadzać będą upiorrrni przewodnicy w upiorrrnych strojach, specjalnie wypożyczonych na tę okazję z Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Na mroczne zwiedzanie organizatorzy zapraszają do sekretariatu FUN ARENY od 10.00 do 22.00. Bilety w cenie 16 złotych normalny, a ulgowy 11 złotych. Należy wziąć ze sobą latarki, może się okazać, że będzie to jedyne źródło światła…

Dodatkowo po południu w FUN ARENIE odbędzie się bal dla dzieci pełen konkursów, tańców i animacji. Straszne halloweenowe przebrania są mile widziane, a za najlepszy strój przewidziano nagrody! Goście otrzymają również słodki poczęstunek. Bal przebierańców rozpocznie się o 17.00 i potrwa do 19.00. Koszt uczestnictwa to 10 złotych, wejście dla jednego opiekuna na dziecko bezpłatne.

W tym dniu przebrany będzie nawet Stadion Energa Gdańsk, który dzięki specjalnym zabiegom przybierze wygląd halloweenowej dyni. Ten wyjątkowy efekt będzie szczególnie widoczny pomiędzy 17.00 a 19.00 oraz 22.45 a 00.00, kiedy to cały stadion będzie podświetlony!

hallo2

Moc upiornych wrażeń będzie z nami, 28 października na Stadionie Energa Gdańsk czeka nas wieczór pełen strachów! – zachęca do uczestnictwa Karolina Żurawska, Dyrektor Działu Konferencji, Eventów i Atrakcji.

Liczba miejsc na zwiedzanie oraz na bal ograniczona, zachęcamy do rezerwacji pod numerem telefonu 58 768 84 44 bądź wcześniejszego zakupu biletów w FUN ARENIE.

Plan Halloween na Stadionie Energa Gdańsk:
10.00 – 22.00 upiorne zwiedzanie
17.00 – 19.00 bal przebierańców dla dzieci
17.00 – 19.00 oraz 22.45 – 00.00 – podświetlenie Stadionu Energa Gdańsk

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.