Uczmy się na cudzych błędach (PATRONAT)

15 Sty

Kto z nas nie lubi mówić o swoich sukcesach? A gdyby tak… wspólnie przeanalizować porażki? 19 stycznia Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na „FuckUp Nights Trójmiasto”. To spotkanie, na którym przedstawiciele różnych branż, w przyjaznej atmosferze, opowiadają o swoich biznesowych niepowodzeniach.

FuckUpNights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… świętowanie błędów. Trójmiejską odsłonę wydarzenia organizuje gdański Inkubator STARTER.

FuckUp Nights w STARTERZE to niezwykle popularne spotkania, na których odważni przedsiębiorcy opowiadają o swoich błędach z niemałą dozą humoru i autorefleksji.W biznesie niemal niemożliwe jest unikanie błędów, dlatego tak ważne jest wyciąganie wartościowych lekcji na przyszłość. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, dlatego zapraszamy do wysłuchania tych, którzy niepowodzenia mają za sobą – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

W piątkowy wieczór (19 stycznia), o godz. 18.00 wystąpi 3 prelegentów. Hubert Traczyk, prowadzący firmę Heartgrenade tworzącą aplikacje, opowie o biznesowych „wpadkach” ze świata IT. Za to Łukasz Tamkun, przedsiębiorca i właścicielfirmy Get A Live, który próbował swoich sił w przeróżnych branżach, zdradzi pechowe kulisy swoich dwóch poprzednich firm.

Kolejne spojrzenie zaprezentuje Katarzyna Gajewska, prowadząca trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab:

Porażki nie mają żadnego znaczenia. Porażki mają bardzo duże znaczenie. Podczas spotkania wyjaśnię, dlaczego oba te stwierdzenia są prawdziwe. A także, jak wybrać idealny kierunek studiów, znaleźć wspaniałą pracę i przestać się przejmować tym, że coś w Twoim CV nie pasuje do całości – zapowiada Katarzyna Gajewska.

Bilety na FuckUpNights Trójmiasto dostępne są na stronie: funtrojmiasto26.evenea.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona.Złotym sponsorem cyklu wydarzeń w 2018 roku została Software Development Academy.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.