U2 w trzecim wymiarze w Multikinach (KONKURS)

20 Lut

25 lutego w kinach sieci Multikino widzowie zobaczą na wielkim ekranie jedną z najpopularniejszych grup rockowych świata. Weź udział w naszym konkursie i zaśpiewaj razem z Bono i U2 takie przeboje jak: One czy With or Without You!

„U2 3D” to pierwszy trójwymiarowy, cyfrowy zapis koncertu. Przeniesie on widzów na stadion, na którym występuje jedna z najpopularniejszych grup rockowych świata. Film rewolucjonizuje sposób, w jaki rejestruje się wydarzenia i imprezy artystyczne. Stanowi krok milowy w porównaniu z tradycyjnymi metodami nagrywania koncertów i gwarantuje widzom, że poczują się tak jakby uczestniczyli w widowisku.

Film w reżyserii Catherine Owens i Marka Pellingtona powstał w Ameryce Południowej podczas ostatniego etapu trasy koncertowej „Vertigo”. Jest on połączeniem nowatorskiej techniki cyfrowej w technologii 3D i wielokanałowego zapisu dźwięku na poziomie Surround 5.1.

Koncert „U2 3D” będzie można zobaczyć 25 lutego w kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Rumia, Sopot. 

Ceny biletów: 25 zł normalne / 22 zł Facebook.

Źródło: Informacja prasowa.

U2 3D_PLAKAT

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj jedno z podwójnych zaproszenie na projekcję koncertu U2!

Gdzie i kiedy odbył się pierwszy koncert U2 w Polsce?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do niedzieli (23 lutego) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – U2 w Multikinie. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 lutego, do godziny 20.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.