Trójmiasto na plus! (KONKURS)

21 Paź

Chcemy być z wami jeszcze bliżej i dlatego zapraszamy was w całkiem nowe miejsce w internecie – od teraz my3miasto.pl jest także na Google+. I z tej okazji dla was, naszych fanów, przygotowaliśmy konkurs.

Żeby wygrać jedną z płyt z singlem Katarzyny Nosowskiej i O.S.T.R. „Jutro jest dziś” z tegorocznego koncertu Męskie Granie, odpowiedzcie na pytanie:

Jaki jest największy plus życia w Trójmieście?

Bądźcie kreatywni – nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do niedzieli (03 listopada) do godziny 00.00. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku oraz dodać my3miasto.pl do swoich kręgów na Google+.

2. Konkurs trwa do 03 listopada, do godziny 00:00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwisy facebook.com i Google+.

Trzymamy kciuki. Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

One Reply to “Trójmiasto na plus! (KONKURS)”

  1. Fajne te wasze konkursy. Moja zona wygrała kosmetyki Ziaji. Ale sie ucieszyła. Teraz ja wygram ten konkurs. uwierzyłem, ze to ma sens. Do teraz nigdy nie wierzyłem ze obcy mogą cos wygrac, tylko swojaki. Ale jestescie spoko. Inni są w tych tematach wygrania nie halo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.