(trochę mniej) Perfekcyjna Pani Domu namiesza w Sopocie

15 Lip

Już w najbliższy piątek, 17 lipca w sopockim klubie Czekolada, odbędzie się kolejna impreza z cyklu „ChPD on Tour„. Nie może Was tam zabraknąć! 

„Chujowa Pani Domu on Tour” to wynik współpracy Magdaleny Kostyszyn – autorki bloga Chujowa Pani Domu oraz operatora komórkowego – Mobile Vikings. W ramach kooperacji do końca roku odbędzie się docelowo 5 eventów w różnych miastach Polski. Najbliższa impreza odbędzie się w klubie Czekolada w Sopocie, następnie Vikingowie oraz ChPD planują zawitać do Poznania, Warszawy oraz Krakowa.

Co tym razem przygotowała dla imprezowiczów Nieperfekcyjna Pani Domu? Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00, a przybyłych gości powitają na bramce Vikingowie. Tego wieczoru na scenie krótkie przemówienie dotyczące akcji wygłosi królowa całego zamieszania, Magdalena Kostyszyn. Nie zabraknie ponadto pamiątkowych zdjęć oraz konkursów z nagrodami. Oprócz tego w dniu imprezy będzie można spotkać również Vikingów rozrabiających na sopockiej plaży.

Dziewczyny i chłopaki, szykujcie stylóweczki, albowiem już 17.07 (piątek) wbijamy wraz z Viikngami nad polskie morze narobić trochę hałasu. Porzućcie swe domostwa, ściągnijcie z głów wałki i wpadajcie na dzikie party. Motto przewodnie towarzyszące imprezie, to: Hulaj dusza, piekła nie ma. W programie: tańce do białego rana, bujanie się w rytm dobrej muzyki, a także konkursy i niespodzianki. Zainteresowanym polecę w kuluarach tajniki kuchni molekularnej oraz zdradzę dyskretne porady odnośnie tego, jak zostać złą kurą domową – zachęca do udziału w imprezie Magdalena Kostyszyn.

10988548_616886695117161_7131846854833247310_n

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło fot. tyt.: facebook.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.