Trendy UX na kolejnej odsłonie Creative Morning (PATRONAT)

16 Paź

Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców staje przed pytaniem o nowe sposoby pozyskiwania klientów i podnoszenia lojalności. A gdyby tak do budowania ich bazy wykorzystywać emocje? O projektowaniu rozwiązań, zgodnie z zasadami User Experience, dowiedzą się uczestnicy spotkania Creative Morning, organizowanego 19 października o godz. 9.00 przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. 

Cykliczne spotkania biznesowo-networkingowe Creative Morning obywające się w gdańskim STARTERZE to doskonała okazja na wymianę doświadczeń i wiedzy z praktykami działań szeroko pojętego marketingu i biznesu. W najbliższy czwartek uczestnicy porozmawiają o projektowaniu usług i rozwiązań opartych na doświadczeniach klienta wynikających z użytkowaniadanego produktu, tzw.User Experience (UX).

Prelegentką w czwartkowy poranek będzie Agnieszka Mróz, projektantka usług pracująca dla Logisfera Nova, która przez lata wykorzystywała User Experience obsługując m.in. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska czy Laboratorium Innowacji Społecznej. Podczas śniadania biznesowego Agnieszka opowie o praktykach, narzędziach i optymalizowaniu działań UX.

W trakcie spotkania opowiem o tym, w jaki sposób podejście service design pozwala szybko weryfikować nasze przekonania. Porozmawiamy o tym, jak prototypować to, co nienamacalne i o tym, że czasem trzeba zwalczyć swój perfekcjonizm i kiedy powiedzieć sobie: „już wystarczy”. Zastanowimy się także, czym tak naprawdę jest efektywność w procesach kreatywnych – zapowiada Agnieszka Mróz z Logisfera Nova.

Creative Morning to nie tylko ogromna dawka wiedzy i doświadczenia, którym dzielą się nasi prelegenci, ale również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych czy projektowych. Zapraszamy wszystkich, których interesuje UX i każdego, kto chce wymieniać się doświadczeniami i kontaktami. U nas okazji do tego nie brakuje – przekonuje Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning „User Experience – postaw na efektywność!” odbędzie się w czwartek, 19 października, o godz. 9:00 w STARTERZE. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się TUTAJ.

 Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym spotkań z cyklu Creative Morning.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.