„Tramwaj zwany pożądaniem” z National Theatre Live w Multikinie (KONKURS)

14 Paź

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają na spektakl „Tramwaj zwany pożądaniem”. Sztukę będzie można zobaczyć 16. października w trzynastu kinach sieci Multikino. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson („Z Archiwum X”, „The Fall”), Bena Fostera („Sześć stóp pod ziemią”, „Na Śmierć i Życie”, „3:10 do Yumy”) oraz Vanessę Kirby („Wielkie nadzieje”, „Czas na Miłość”). Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Prezentowany spektakl będzie projekcją długo oczekiwanej inscenizacji ponadczasowego arcydzieła Tennessee Williamsa na deskach Young Vic, w reżyserii Benedicta Andrewsa. W rolach głównych zobaczymy: Gillian Anderson, Bena Fostera i Vanessę Kirby. „Tramwaj zwany pożądaniem” to jedna z najsłynniejszych teatralnych historii, rozgrywa się w parnej i wilgotnej aurze lat czterdziestych ubiegłego wieku w Nowym Orleanie. To tam pod oknami mieszkania Kowalskich przejeżdża tramwaj, z którego pewnego dnia wysiada zmysłowa kobieta Blanche DuBois (Gillian Anderson). Jej kruchy świat właśnie się rozsypuje, dlatego szukając pocieszenia, zwraca się ku swojej siostrze. Nie znajduje jednak u niej ulgi, bo twarz Stelli (Vanessa Kirby) skryta jest w cieniu jej brutalnego męża Stanleya (Ben Foster). Duszna atmosfera zaczyna narastać.

Po raz pierwszy na wielkim ekranie spektakl zaprezentowany zostanie 16 października o godzinie 19:00. Trójmiejscy widzowie zobaczą „Tramwaj zwany pożądaniem” w Multikinach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmitowany będzie w wersji oryginalnej w jakości High Definition z polskimi napisami. Wstęp: od 15 lat. 

Bilety do nabycia w kasach kin oraz on-line w następujących cenach: 35 zł – normalny, 33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina, 31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina, 30 zł – ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją, seniorzy), 28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina, 26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina, 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.) Bilety grupowe dostępne u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00):

Multikino Gdańsk, al. Zwycięstwa 14; tel.: 58 765 93 24, tel. kom.: +48 502 555 736

Multikino Gdynia, ul. Waszyngtona 21, tel.: 58 765 96 24, tel. kom.: +48 513 111 858

Multikino Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 63, tel.: 58 765 94 24, tel. kom.: +48 513 111 984

tramwaj-plakat

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Bohaterką którego z dramatów autorstwa Tennessee Williamsa jest młoda dziewczyna, mająca trudności z odnalezieniem się w społeczeństwie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (15 października) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 października, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.