TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

14 Sie

Na scenie Opery Leśnej w dniach 18–20 sierpnia zaprezentuje się plejada polskich Gwiazd w swoich największych przebojach! TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej. Na deskach Opery pojawi się blisko pięćdziesięciu artystów!

Piątek (18.08.) zostanie poświęcony jednemu z najważniejszych uczuć, jakie towarzyszą nam każdego dnia.

W koncercie „#iLove… Największe przeboje o miłości”, transmitowanym na antenie telewizji TVN, o różnych odcieniach miłości, energetycznie i romantycznie, zaśpiewają: EDYTA GÓRNIAK, MARGARET, LemON, MICHAŁ SZPAK, NATALIA SZROEDER, FEEL, PECTUS, VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ, BRACIA , KANCELARYA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, KASIA KOWALSKA, KOBRANOCKA, DE MONO, RAFAŁ BRZOZOWSKI , IZABELA TROJANOWSKA, FARBA, GABRIEL FLESZAR, KUBA MOLĘDA.

Usłyszycie takie przeboje o miłości, jak: „Kochać inaczej”, „Wszystko czego dziś chcę”,
„Zabiorę Cię”, „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jak anioła głos”, „Color of your life”, „Scarlett”,
„Kroplą deszczu” , „Chcę tu zostać”, „Mogę wszystko”, „Barcelona”, „Nad przepaścią” czy „Lustra”.

W sobotę (19.08.) tematem przewodnim będzie radość i taniec.

W koncercie „#iDance… Morze przebojów”, który również widzowie będą mogli zobaczyć w telewizji TVN, będzie przede wszystkim duża dawka dobrej energii oraz przeboje, do których tańczyła, tańczy i tańczyć będzie cała Polska.

Na scenie wystąpią: KAYAH, ANDRZEJ PIASECZNY, KOMBII, ANNA WYSZKONI, BLUE CAFE, DE MONO, CLEO, MESAJAH, KASIA KOWALSKA, NATALIA NYKIEL, WANDA I BANDA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, LemON, MARIUSZ TOTOSZKO oraz MR. ZOOB. Przed telewizorami i w Operze Leśnej będziecie bawić się w rytm między innymi takich przebojów: „Testosteron”, „Nie będę Julią”, „Słodkiego miłego życia”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, „Prowadź mnie”, „Jutro”, „Każdego dnia” czy „Error”.

Niedziela (20.08.) to czas zabawy z Gwiazdami polskiego kabaretu, #KabareTOP. O dużą dawkę dobrego humoru zadbają: PIOTR BAŁTROCZYK, KABARET ANI MRU-MRU (MICHAŁ WÓJCIK i WALDEMAR WILKOŁEK), ROBERT KORÓLCZYK z KABARETU MŁODYCH PANÓW, CEZARY PAZURA, KABARET SMILE, MARCIN DANIEC, RUDI SCHUBERTH, KABARET ŁOWCY. B, GRZEGORZ HALAMA oraz EWA BŁACHNIO.

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wydarzenie, które będzie silnym akcentem na mapie polskich wydarzeń muzycznych. 18–20 sierpnia 2017r. – widzimy się w Operze Leśnej!

Informacje o festiwalu oraz punktach sprzedaży biletów na stronie: www.topofthetop.pl

                                                >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

TOP OF THE TOP
Festival Sopot 2017
Piątkowy i sobotni koncert będzie emitowany na żywo w telewizji TVN.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.