Time of Masters 2015. Fighterzy zmierzą się w Hali 100-lecia

22 Gru

Sopocka Hala 100-lecia po raz kolejny zagości w swoich progach zawodników MMA i K1. Latem obserwowaliśmy walki podczas Fight Exclusive Night, a już 17 stycznia o godzinie 18.00 rozpocznie się tam gala Time of Masters 2015. Zapowiada sie świetne widowisko z niesamowitą oprawą i walkami w oktagonie. Trójmiejska publiczność będzie kibicować takim zawodnikom jak: Oskar Piechota, Jacek Kreft, Michał Wlazło, Basia Nalepka, Akop Szostak czy Alan Kalski. 

Organizatorzy reklamują swoją imprezę hasłem „Pierwsza Krew”. Nazwiska zawodników, których będzie można zobaczyć w trakcie trwania gali świadczą o wysoko postawionej poprzeczce, ale czy rzeczywiście gala będzie krwawym pojedynkiem współczesnych gladiatorów? Przekonajcie się sami! Sportowe emocje na najwyższym poziomie gwarantowane. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18.00.

W trakcie Time Of Mastrers 2015 odbędzie się 12 pojedynków – 10 zawodowych oraz 2 amatorskie. W oktagonie zobaczymy m.in. najlepszych zawodników z Gdyni i  Gdańska. W walce wieczoru kibice zobaczą Oskara Piechotę, niepokonanego zawodnika wagi średniej, który przez wielu ekspertów jest uważany za olbrzymią nadzieję polskiego MMA. W formule K-1 pojedynek stoczy Michał Wlazło, który w 2014 roku był znany z występów na galach FEN 4 i KOK WGP w Gdańsku. W wadze lekkiej swoje umiejętności zaprezentuje natomiast Jacek Kreft z klubu Mad Dogs Gdynia. Szczegóły dotyczące pojedynków znajdują się na Karcie Walk zamieszczonej poniżej.

Karta walk

Wejściówki w cenie od 50 do 140 zł do nabycia poprzez stronę internetową oraz w następujących punktach sprzedażowych: LORD – Sklepy AlkoholoweMMA FIGHT CLUB GDYNIA MAD DOGS i SUNRISE STUDIO w Żukowie. 

>>ZOBACZ TAKŻE: Kickboxing na najwyższym poziomie. Gala KOK w Gdańsku (WIDEO)<<

One Reply to “Time of Masters 2015. Fighterzy zmierzą się w Hali 100-lecia”

  1. Pingback: Gala Time of Masters 2015 w Sopocie (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.