The Fratellis w gdańskim B90 (KONKURS)

13 Kwi

Już tej wiosny, po raz pierwszy w Polsce wystąpią The Fratellis. Trójka braci – muzycznych zapaleńców ze Szkocji zagra dwa koncerty w naszym kraju: 26 kwietnia w Warszawie (klub Basen) oraz 27 kwietnia w Gdańsku (B90). Weź udział w naszym konkursie i zgarnij bilet na gdański koncert!

Nazwa zespołu pochodząca od włoskiego określenia słowa „bracia” powstała pod wpływem inspiracji rodziną Fratellich, bohaterów amerykańskiego filmu przygodowego „The Goonies”. Muzycy The Fratellis zawojowali światowe listy przebojów hitem „Chelsea Dagger”, zdobyli nagrody za największy przełom na scenie brytyjskiej na BRIT Awards, a także zostali laureatami Europejskich Nagród Muzycznych EBBA oraz Silver Clef Awards. Ostatnio pojawili się ponownie ze świeżym albumem, który podbija serca fanów indie-rockowymi brzmieniami z charakterystycznym brytyjskim zadziorem.

Koncerty zespołu odbędą się w ramach cyklu wydarzeń muzycznych, przygotowywanych przez markę House i agencję Illegalbreaks.

1978682_10152352557998659_4202604565100782586_n

W związku z koncertem w Gdańsku, mamy dla was dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Gdzie i kiedy The Fratellis zagrali swój pierwszy koncert?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (24 kwietnia) do godziny 20:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – THE FRATELLIS. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcami. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy zgarną wejściówki na koncert!

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs trwa do 24 kwietnia, do godziny 20:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytanie.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.