Tattoo Konwent w Gdańsku (WIDEO)

21 Lip

Już po raz piąty klimatyczne hale Centrum Stoczni Gdańskiej zamieniły się w prawodopodobnie najbardziej kolorowe miejsce w całym Trójmieście – trwa festiwal tatuażu, piercingu, muzyki i tańca. Check this out!

Festiwal tatuażu, czyli Tattoo Konwent to impreza, na której zjawiają się tatuatorzy z całej Polski oraz goście z zagranicy, a także wystawcy oferujący alternatywną odzież, obuwie, wyroby skórzane, kolczyki, wydawnictwa płytowe i sprzęt do tatuowania. Podczas trwania konwentu odwiedzający mają okazję uczestniczyć w konkursach na najlepsze tatuaże, a także obejrzeć przy pracy artystów, zainspirować się, oglądając tatuaże innych i przeglądając setki zdjęć.

Gdański festiwal to nie tylko kolczyki i tatuaże. Organizatorzy zadbali o tegoroczny line-up, urozmaicając go masą pokazów takich jak pokaz fryzur alternatywnych Barber Shop, konkursy na najlepszy tatuaż, suspension w wykonaniu Hooked Friends oraz pokazy taneczne.

Konwent to także okazja, aby zobaczyć, jak wysoki poziom artystyczny prezentują dziś polscy tatuatorzy. Piąta edycja gdańskiego festiwalu tatuażu znów przyciągnęła tłumy. Czy impreza sprostała wymaganiom tatuatorów z całej Polski? Jak narodziła się idea Tattoo Konwentu i jak wygląda logo my3miasto.pl wytatuowane na…skórce od banana? Sprawdźcie!

>>JUŻ WKRÓTCE: RELACJA Z POKAZU SUSPENSION W WYKONANIU HOOKED FRIENDS!<<

9 Replies to “Tattoo Konwent w Gdańsku (WIDEO)

  1. Pingback: Feeria barw na Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: Porcelanowe ślicznotki w industrialnych wnętrzach CSG (FOTO) | my3miasto.pl

  3. Pingback: Everlast główną gwiazdą Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku | my3miasto.pl

  4. Zarazić to sie można HIV i on wywołuje AIDS. Więc raczej koleżanka zaraziła się HIV. A od tatuażu to jeszcze można dostać żółtaczki.

  5. Pingback: Suspension w wykonaniu Hooked Friends (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.