Targi Pracy Branży IT Future3 (PATRONAT)(RELACJA)

29 Paź

Targi Pracy Branży IT Future3 już za nami. Czas na pierwsze podsumowanie.

Tegoroczne Future3 było rekordowe pod względem ilości firm biorących w nim udział. Firmy branży IT coraz chętniej wychodzą naprzeciw – i to w sensie dosłownym – do swoich potencjalnych pracowników. Same ogłoszenia o pracę, czy to w portalach ogłoszeniowych czy na serwisach społecznościowych,to niestety dużo za mało. Żywy i masowy kontakt z przyszłymi pracownikami jest w dzisiejszych czasach wręcz bezcenny. Pracowników branży IT jest na rynku z roku na rok coraz więcej lecz zapotrzebowanie zgłaszane przez firmy wielokrotnie je przewyższa. Udział w wydarzeniach takich, jak targi pracy, to naturalny, wykorzystywany przez działy HR i marketingu kanał komunikacji pokazania potencjału i rozwoju firmy – mówi Krzysztof Moszyk – pomysłodawca i organizator targów Future3.

Wielkim powodzeniem cieszyły się również prelekcje i to zarówno te specjalistyczne dotyczące np. metod zwinnych w realizacji projektów IT czy przeprowadzania testów jak i te skierowane do osób poszukujących pracy, takie jak np. „5 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, zaczynając karierę w IT” Grzegorza Witczaka.

W tegorocznej edycji Future3 wzięło udział 46 wystawców, a elektronicznych rejestracji zainteresowanych osób było ponad 2200, z czego na miejscu – w ciągu 5 godzin – pojawiło się ok. 1500 uczestników.

Informacje dodatkowe
Organizatorem Targów Pracy Branży IT Future3 jest firma Lead Conversion odpowiedzialna również za organizację znanych i cenionych w Trójmieście 3Camp`ów.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być patronem medialnym Targów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.