Targi Pracy Branży IT Future3 (PATRONAT)

8 Paź

Coraz mniej czasu zostało, aby pobrać bezpłatną wejściówkę na Targi Pracy Branży IT Future3, które odbędą się w środę 24 października w gdańskim Amber Expo. Setki ofert pracy, konkursy z nagrodami, konsultacje z ekspertami – to dopiero początek atrakcji, jakie dla zwiedzających przygotował organizator.

To już kolejna, siódma edycja największych w regionie tarów pracy dedykowanych branży IT.
Z roku na rok widzimy rosnące zainteresowanie zarówno wystawców, jak i uczestników targów. Tegoroczna edycja jest rekordowa. Mamy około 50 wystawców i szacujemy, że uczestników może być nawet o 20-30% więcej niż w zeszłym roku. Programowanie czy administracja systemami IT, to doskonały zawód z wieloletnimi perspektywami pracy w stabilnym otoczeniu i z relatywnie wysokim wynagrodzeniem. Wiedzą o tym doskonale osoby poszukujące lub chcące zmienić pracę dlatego tak licznie odwiedzają nasze Targi – mówi pomysłodawca i organizator Krzysztof Moszyk.

Future3 to nie tylko oferty pracy przygotowane przez pracodawców. To również wiele wydarzeń dodatkowych takich jak: konkurs kodowania, ciekawe konkursy dla publiczności z nagrodami ufundowanymi przez LPP – Złotego Sponsora targów. To jednak nie wszystko! Targi to również możliwość zasięgnięcia informacji u ekspertów jak pisać CV czy jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej a także możliwość bezpłatnego wykonania zdjęcia do CV. Na targach znalazła się również przestrzeń dla największych polskich akademii programowania. Jest więc możliwość zasięgnięcia informacji jak rozpocząć edukację w branży IT nie mając wykształcenia technicznego.

Naszą intencją jest aby każda osoba, która odwiedzi targi znalazła coś ciekawego dla siebie. Chcemy każdego odwiedzającego zarazić DNA IT bez względu na to, jakich kierunków jest to student czy absolwent, czy jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży IT czy osoba poważnie rozważająca zmianą zawodu. Podczas tych sześciu godzin trwania Future3 każdy znajdzie przestrzeń, która go zainteresuje i zainspiruje – mówi Krzysztof Moszyk.

Future-3

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Organizator zapewnia bezpłatny transport z: Olsztyna, Koszalina, Torunia czy Bydgoszczy. Targi Pracy Branży IT Future3 odbędą się 24 października w Amber Expo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk w godzinach 12.00–17.30.
m oferty 
Bezpłatna rejestracja jest możliwa na stronie www.future3.pl

Informacje dodatkowe
Organizatorem Targów Pracy Branży IT Future3 jest firma Lead Conversion odpowiedzialna również za organizację znanych i cenionych w Trójmieście 3Camp`ów.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Targów Pracy Branży IT Future3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.