Targi mody i designu w Bunkrze

4 Sie

Już 23 sierpnia w klimatycznej klubogalerii Bunkier w Gdańsku odbędą się targi mody i designu TWARDA SZTVKA. W trakcie trwania wydarzenia odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję do nabycia niebanalnych produktów młodych polskich twórców, a designerzy do promocji swojej marki i nawiązania kontaktów z innymi producentami. Start: godzina 11.00. 

 Już w sierpniu spotykamy się w klimatycznej klubogalerii Bunkier. Odbędą się tam najlepsze targi mody i designu w północnej Polsce. Będzie to nie tylko możliwość sprzedaży swoich produktów, ale także promocji marki na prestiżowym wydarzeniu i nawiązania kontaktu z innymi producentami, ludźmi z pasją, takimi, jak Wy! – zachęca organizatorka przedsięwzięcia, Karolina Letniowska.

Dla uczestników, wstęp na targi mody i designu TWARDA SZTVKA, jest wolny. Wystawcy muszą zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Cena stoiska uzależniona jest od jego położenia. Targi będą czynne w godzinach od 11.00 do 19.00.

 Nasze Targi wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, energia i doświadczenie, które zdobyliśmy będąc wystawcami na podobnych wydarzeniach. Twarda Sztvka to gwarancja przemyślanej strategii marketingowej, a co za tym idzie Waszych efektów sprzedażowych. Niech nas kule biją, jeśli się mylimy – dodaje organizatorka.

PLAKAT DUZY

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.