Szkolenie Work & Life Strategy Planner (PATRONAT)

14 Sty

1 lutego w godz. 17:00-21:00 w Sztuce Wyboru (Gdańsk, ul. J. Słowackiego 19), odbędzie się szkolenie Work&Life Strategy Planner. Rejestracja uczestników od godz. 16:00.

O tym, że Michał jest nauczycielem skutecznej strategii i gry w szachy, pewnie już słyszałeś. Jeśli nie z mediów, to prawdopodobnie z którejś z polskich scen biznesowych. „Ten od szachów” – mówią – „mówca TEDx, prelegent na scenie Życie Bez Ograniczeń z Nickiem Vujicicem„, „autor czterech książek„.

Michał Kanarkiewicz niczym skoczek śmiało pojawił się w mediach i biznesie, pokazując swój nieszablonowy styl i umiejętność szachowania – z gracją i refleksem.

Wśród jego klientów są międzynarodowe organizacje, takie jak: Volvo, Heineken, Ernst & Young, PZU, UBS, Santander Bank Polska, Bank Zachodni WBK, Capgemini i Rockwell – nie ma powodu, byś nie znalazł się w gronie tych, co skorzystali z rad Michała, budując strategie własnych marek.


________________________________________

Dzięki intensywnemu szkoleniu z Michałem:
● Zamiast stać w pozycji pionka, staniesz się strategiem, który z wirtuozerią zacznie planować swoją pracę i życie osobiste;
● Odkryjesz swój indywidualny algorytm, dzięki któremu planowanie zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe wejdzie Ci w krew.
● Dowiesz się, czym wyróżnia się 8%* osób, które dotrzymują postanowień noworocznych, i dostaniesz trzy gotowe scenariusze na błyskawiczną realizację własnych postanowień.
● Poznasz najciekawsze nawyki szachowych mistrzów i krok po kroku przestudiujesz casy study Michała z 2018 roku – pracę nad własnym rozwojem, sukcesem i rozpoznawalnością marki z konkretnymi wnioskami i lekcjami do wdrożenia.
● Zyskasz odwagę do stawiania przed sobą wyzwań i inspirację do sięgania po to, co zdawałoby się nierealne.
● Rok 2019 będzie należeć do Ciebie!

________________________________________
GOŚĆ SPECJALNY
Podczas szkolenia wystąpi Gość Specjalny – Sylwia Królikowska, prezes Van Dahlen sp. z o.o. psycholog biznesu i Superniania Liderów. Od ponad 15 lat współpracuje z największymi firmami w Polsce i na świecie, a do grona jej stałych klientów należą chociażby Facebook, BNP Paribas, Lufthansa, Shell czy Unilever. W bezpośredni i konkretny, ale nigdy nie nudny i zbyt poważny sposób, przekazuje klientom wiedzę i doświadczenie, ucząc jak osiągnąć sukces w biznesie.

Bilety możesz zarezerwować: TUTAJ.

Portal  my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.