„Szczęście na głowie”. Powiedz życiu TAK! (KONKURS)

9 Lis

Już 14 listopada 2015 roku w godz. 9:00-18:00 w Sheraton Sopot Hotel odbędzie się II edycja Festiwalu Szczęście na głowie! Powiedz życiu TAK! Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Festiwal.

ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO WARTO?

Aleksandra Majorek, organizatorka tego niezwykłego Festiwalu wyjaśnia:

– Bo jesteś Najważniejszą osobą na świecie i musisz o siebie zadbać. Nikt za Ciebie tego nie zrobi!
– Bo jedyną szansą na rozwój jest zmiana – nie tkwij dalej w czymś, co nie daje Ci poczucia spełnienia!
– Bo warto żyć świadomie, zrezygnuj z automatycznego zaliczania dnia po dniu– to nie dla Ciebie!

I dodaje:

Projekt „Szczęście na głowie” jest „skrojony na miarę”, pomyślany tak, aby zaopiekować się każdą sferą Twojego życia. Nie możesz dbać o ciało, nie dbając o psychikę. To tak, jakbyś dbał o część ogrodu, a drugą pozostawił aby zarosła chwastami. 14 listopada będziemy pielęgnować umysł, ciało, emocje i duchowość!

Na naszym spotkaniu odnajdziesz radość, inspirację, motywację, wszystko to, co polepszy Twoją jakość życia. To nie są kolejne warsztaty czy szkolenia biznesowe. To jest projekt, w którym kluczową rolę odgrywają ludzie, ich wartości i potrzeby. Bo to Ty jesteś dla Nas ważny, a nie wskaźniki sprzedażowe. W naszym wydarzeniu główną rolę grają prawdziwe emocje, uczciwe relacje i szczęśliwe życie. Bądź z Nami, nie odkładaj swojego szczęścia na później!

Festiwal Szczęście na głowie jest wydarzeniem charytatywnym, a zysk zostaje przekazany osobie potrzebującej. W pierwszej edycji, zakupiliśmy protezę, dzięki której Maciek będzie mógł starać się wrócić do wykonywania zawodu, który uwielbia – jest fizjoterapeutą.

Druga edycja, dzięki Waszej hojności spełni marzenie 9 letniego Wiktora, który aby chodzić potrzebuje specjalistycznej protezy kolanka.

14 listopada 2015 od godziny 9 do godziny 18 będą odbywały się cudowne prelekcje, warsztaty, sesje oddechowe, ćwiczenia jogi śmiechu, zumba, konkursy, stoiska sponsorów i partnerów. Od godz 22 After Party w klubie Unique. Poznasz wielu niesamowitych ludzi, abyś pod koniec dnia mógł z czystym sumieniem pomyśleć YES I CAN–NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Jeśli chcesz:
– Postawić na Rozwój Osobisty
– Zawrzeć Znajomości, które odmienią Twoje Życie.
– Posłuchać Najlepszych prelegentów w Polsce
– Zrobić coś dla Siebie i przy okazji wesprzeć naszego Beneficjenta Wiktora.

Jesteś na TAK? Bądź z nami !

plakat

INFORMACJE O NASZYM BENEFICJENCIE

Wiktor Kaczor urodzony w Łodzi dn. 26.06.2006 r. z zespołem wad wrodzonych. Min. przepukliną sznura pępowinowego, wynicowanym pęcherzem moczowym, przepukliną oponowo-rdzeniową zamkniętą odc. lędźwiowo–krzyżowego, wadą kończyny dolnej lewej ,z przemieszczonymi kośćmi długimi i brakiem stawu kolanowego, oraz stopą końsko-szpotawą kończyny prawej.

W swoim krótkim życiu przeszedł już osiem, bardziej lub mniej skomplikowanych operacji i zabiegów operacyjnych mających na celu poprawę i rekonstrukcje niektórych jego funkcji życiowych. Jego jedyna nóżka ze względu na wadę wrodzoną, oraz na skutek dużego obciążenia w czasie poruszania się wymaga ciągłych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Wiktora w przyszłości czekają jeszcze zabiegi operacyjne: układu moczowego i ortopedyczne. Wraz ze wzrostem istnieje potrzeba ciągłego powiększania protezy i zmiany na nową. W chwili obecnej istnieje taka potrzeba ponieważ ta której używa obecnie jest na niego za mała (uciska ,uwiera, tworzą się odparzenia i siniaki),odczuwa ból i ogromny dyskomfort podczas noszenia. Proteza używana obecnie jest drugą w tym roku. Przez ostatni tydzień, dzięki uprzejmości firmy „Protetica” Wiktor używał protezy testowej ze stawem kolanowym nowego typu, siedmioosiowym​​ ,która dała mu możliwość po raz pierwszy w życiu, poruszania się w sposób najbardziej naturalny.

Zamontowanie w/w stawu kolanowego w nowej protezie pozwoliło by mu na chodzenie w sposób najbardziej zbliżony do anatomicznego. Największym marzeniem Wiktora jest możliwość biegania z innymi dziećmi oraz gra w piłkę. Nowa proteza mogła by dać mu namiastkę takich możliwości. Wiktor jest pogodnym i ambitnym dzieckiem. Jego ciekawość świata i pokonywanie trudu oraz systematyczna rehabilitacja przynosi wspaniałe efekty ponieważ porusza się samodzielnie.

Making of
https://www.facebook.com/szczescienaglowie/videos/vb.1431518380471732/1544844099139159/

reportaż o Wiktorze naszym Beneficjencie https://www.facebook.com/szczescienaglowie/videos/vb.1431518380471732/1545054985784737/

Kup bilet już TERAZ!  Promocja! Kod rabatowy na hasło my3miasto 10%.

FB profil https://www.facebook.com/szczescienaglowie/?fref=ts

                                           >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Festiwal „Szczęście na głowie”.

                    Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać zaproszenie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (12 listopada) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POWIEDZ ŻYCIU TAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 listopada, do godziny 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność i zaszczyt być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.