Szamanka z krainy gejzerów i lodowców – Björk w Multikinie (KONKURS)

17 Paź

Muzyka łagodzi obyczaje – to pewne. Ale czy może zmieniać klimat i ratować środowisko naturalne? Któż miałby udowodnić, że to możliwe, jeśli nie artystka z malowniczej Islandii? Zmysłowy koncert Björk to fantastyczne widowisko multimedialne. „Björk: Biophilia Live” już 21. października w Multikinie – weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenia na seans! 

Podczas koncertu „Björk: Biophilia Live” szamanka z krainy gejzerów i lodowców udowodni, że muzyka może zmieniać klimat i ratować środowisko. Cztery lata temu skomponowała dziesięć utworów, z których każdy poświęcony był jednej emocji i łączył się z jakimś elementem przyrody (księżyc, błyskawice itp.). Niezwykle widowiskowy koncert wybitnej islandzkiej artystki, zarejestrowany w Alexandra Palace w Londynie w 2013 roku, przez Nicka Fentona i Petera Stricklanda, ekspertów w dziedzinie dokumentacji występów muzycznych, którzy użyli do tego przedsięwzięcia 16 kamer. Björk ponownie wykorzystuje 24-osobowy chór, elektronikę oraz specjalnie skonstruowane instrumenty. Biophilia to nie tylko fenomenalny wizualnie koncert z utworami słynnego, ósmego albumu Björk, lecz równie przemyślany w najdrobniejszym szczególe multimedialny projekt poświęcony przyrodzie i ginącemu pięknu natury. Całość uzupełniono wspaniałymi animacjami, zdjęciami przyrody oraz występem Davida Attenborough.

„Björk: Biophilia Live” będzie można zobaczyć 21 października o 20.00. Trójmiejscy widzowie obejrzą koncert w Multikinach w Gdańsku i Gdyni. Bilety do nabycia w kasach kin oraz on-line w następujących cenach: 24 zł (normalny), 21 zł (Facebook), 19 zł (Multikino & Gala). 

Bjork-BiophiliaLive-plakat

UWAGA: Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie!

Wokalistka wystąpiła w pierwszym filmie nakręconym bez taśmy. Jak nazywała się ta produkcja, kto odpowiadał za reżyserię i kiedy miała miejsce światowa premiera tego dzieła?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (20 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.