Święto Mody i Designu w gdyńskim Klifie*

11 Kwi

W kwietniu zaplanuj zakupy w Gdyni. Dlaczego? Aby odwiedzić nowy Pop Up Space w Galerii Klif. To miejsce prezentujące najnowsze trendy i dobre praktyki z zakresu designu. Tylko tu znajdziesz niepowtarzalne projekty, których wspólny mianownik to oryginalność i lokalna produkcja.

Przestrzeń Pop Up Space to miejsce, w którym zdobędziesz piękne przedmioty trójmiejskich twórców – ubrania i dodatki, meble czy akcesoria na rowery. Spotkacie tu minimalistyczne rozwiązania, wyrafinowany design i nowoczesne formy. Wszystko, co w trendzie, takie zakupy to sama przyjemność.

Wiosna to najlepszy moment na zmiany w garderobie i odświeżenie wystroju wnętrz. Designerskie projekty dostępne w limitowanych seriach pozwolą Ci wyróżnić się i podkreślić indywidualność. Na takie wydarzenia czeka się z niecierpliwością. A to jedyna taka okazja, ponieważ Pop Up Space w Klifie otwarty będzie tylko do 21 kwietnia.

Wśród zaproszonych gości pojawią się znane trójmiejskie marki: CremeCycles, DUCKDCUCK Raincoats, Plissima, Thisis Wood, Ecid, Tamo, OM Jewellery, Goshko, Kosmos. Partnerstwo nad wydarzeniem objęło Centrum Designu Gdynia.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.