Świąteczny Jarmark i kolędy gospel w CH OSOWA*

15 Gru

W Centrum Handlowym Osowa od 16 do 23 grudnia funkcjonować będzie świąteczny Jarmark Żuławskie Smaki. Jego uroczysta inauguracja odbędzie się w weekend 16 i 17 grudnia. Klienci Centrum mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym wyjątkowego koncertu kolęd chóru Empire Gospel Choir.

Bożonarodzeniowy Jarmark jest kolejną edycją doskonale znanego gdańszczanom jarmarku „Żuławskie Smaki”, tym razem w odsłonie świątecznej. Na stoiskach wystawców klienci znajdą zdrowe, naturalne produkty od regionalnych wytwórców, które uzupełnią i urozmaicą bożonarodzeniowe menu. Jest to także dobra okazja do zakupu smacznych prezentów dla bliskich. Będzie można nabyć m.in. domowe kiszonki, przetwory warzywne i owocowe, oryginalny Kajmak Pomorski, wpisany na listę Produktów Tradycyjnych Pomorza i Kujaw, ekskluzywne przetwory z ekologicznych malin, miody i wyroby pasieczne, żuławskie sery, domowe pierogi oraz kopytka, ręcznie plecione kosze prezentowe z regionalnymi przysmakami.

16 – 17 GRUDNIA – WEEKEND OTWARCIA

Uroczysta inauguracja Jarmarku potrwa przez cały weekend, 16 i 17 grudnia. Na odwiedzających w tych dniach Centrum czeka mnóstwo niespodzianek. Pierwsi goście zostaną poczęstowani aromatyczny, wigilijnym barszczem prosto z Żuław. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach zdobienia pierników i ciasteczek z wykorzystaniem oryginalnego Kajmaku Pomorskiego czy też w warsztatach tworzenia ekologicznych ozdób choinkowych oraz zajęciach plastycznych. Dla jeszcze młodszych dzieci przygotowano specjalny kącik zabaw.

W sobotę, o godzinie 16:00, odbędzie się wyjątkowy pokaz kulinarny połączony z degustacją, przeprowadzony przez jednego z wystawców, Pana Niedźwiedzia, oferującego oryginalne kiszonki. Niedziela zakończy się uroczystą galą pod hasłem „Wystawcy na medal 2017”, w trakcie której wyłonieni zostaną zwycięzcy plebiscytu na najlepszych wystawców Jarmarku Żuławskiego.

KONCERT KOLĘD CHÓRU EMPIRE GOSPEL CHOIR

W okresie przedświątecznym w Centrum Handlowym Osowa wybrzmią najpiękniejsze kolędy. W sobotę, 16 grudnia wystąpi piętnastoosobowy chór z zespołem ze szkoły Empire Music School w Gdańsku. Wokaliści wykonają swoje własne aranżacje kolęd oraz popularnych świątecznych piosenek w wersji gospel. Wyjątkowo silnych głosów prosto z gdańskiej szkoły muzycznej będzie można posłuchać w sobotę między godziną 15:00 a 17:00. Scena, na której wystąpią artyści, zlokalizowana będzie w strefie restauracyjnej.

Nic tak nie wprawia w bożonarodzeniowy nastrój jak wspaniała, świąteczna muzyka. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w naszym Centrum, który na pewno umili szalony czas świątecznych przygotowań – zachęca Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Pełny harmonogram wydarzenia oraz lista wystawców Jarmarku znajduje się na na www.chosowa.pl

Informacje o firmie:
Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. 

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.
Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com. Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.