Summer Amber Festival (PATRONAT)

13 Lut

Agencja Marketingowo–Reklamowa LIDER Sp. z o.o. – organizator Summer Amber Festival – zaprasza na czwartą trasę koncertową, która odbędzie się w dniach 10–11 lipca w Jantarze, 15 lipca w Krynicy Morskiej i 25 lipca w Jarosławcu. 

W czasie każdego z eventów na scenie pojawi się pięciu wspaniałych artystów. Podczas festiwalu będzie można posłuchać zespołów takich, jak: Brathanki, które znamy z utworów „Czerwone Korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, RED LIPS z ognistymi kawałkami „To, co nam było”, „Czarne i Białe” oraz masą nowości, jak „Safari” czy „Róż &Plusz”, ukraińska grupa Mirami, która podbijały polskie kluby super hitem „Sexualna”oraz Danzel, który zdominował rynek muzyki klubowej swoim mega hitem „Pump it Up”. Na scenie będzie można również usłyszeć wielu innych wykonawców.

10 i 11 lipca na plaży w Jantarze przy wejściu 79-79A zagramy podczas XXII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu organizowanych przez Gminę Stegna – imprezy zrzeszającej setki osób z całego świata w fantastycznej aktywności połączonej z historią regionu pomorskiego. Kolejny przystanek naszej festiwalowej trasy to Port Jachtowy w Krynicy Morskiej. Ostatnia stacją będzie 25 festiwal w Jarosławcu na placu przy ul. Bałtyckiej – zapowiadają organizatorzy.

W czasie muzycznego święta przeprowadzone zostaną konkursy eliminacyjne licencjonowanego i ogólnopolskiego konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski, którego będzie to osiemnasta edycja. Konkurs jest nieodłącznym elementem festiwalu,  podczas którego wspólnie z uczestnikami poszukamy najpiękniejszych bursztynów na polskiej ziemi. Podczas festiwalu zobaczycie trzy wyjścia konkursowe, w czasie których uczestniczki zaprezentują się publiczności oraz jury i powalczą o regionalny tytuł oraz możliwość uczestnictwa w Wielkim Finale. Wielki Finał w tym roku odbędzie się podczas Mamry Music Festival 8 sierpnia na plaży w Węgorzewie. Będzie on poprzedzony tygodniowym zgrupowaniem.

Terminy konkursów eliminacyjnych to :
16.05.2020 w Lęborku w ramach Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej
11.07.2020 w Jantarze podczas XXII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu
15.07.2020 w Krynicy Morskiej na Summer Amber Festival
25.07.2020 w Jarosławcu na Summer Amber Festival
08.08.2020 Wielki finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2020 podczas Mamry Music Festival w Węgorzewie.

Summer Amber Festival miał swój początek w roku 2017, od tego czasu przeprowadzone zostały jeszcze dwie edycje. Na scenie gościły największe gwiazdy polskiej sceny disco jak Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Piękni i Młodzi, After Party, Boys, Power Play. Grały dla Was gwiazdy wczesnych lat 90 i 2000 r.: Kate Ryan, Danzel, Shaun Baker & Jessica Jean, Mirami oraz Fun Factory. Na scenie gościli również tacy artyści, jak: Margaret, zespół Blue Cafe, Brathanki oraz Sławomir.

W tym roku na festiwalowych scenach każdy znajdzie coś dla siebie od muzyki disco po rocka.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność po raz kolejny być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.