Sukces na szpilkach

13 Wrz

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza przedsiębiorcze Panie prowadzące działalność gospodarczą lub chcące założyć własną firmę, na spotkanie w ramach projektu „Sukces na szpilkach”, które odbędzie się w dniu 22 września 2017r. o godz. 13.00 w sali nr 107 ( I piętro) Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24.

Mentorem spotkania będzie Dorota Karnikowska – współwłaścicielka i dyrektor generalny Hotelu Spa Wieniawa w Rekowie Górnym. Ukończyła Akademię Morską na Wydziale Zarządzania – specjalizacja zarządzanie finansami. Zainteresowanie finansami stworzyło podstawę do tworzenia biznesu. Z funkcjonowaniem firmy, jej organizacją i zarządzaniem zetknęła się w firmie swojego ojca zdobywając pierwsze doświadczenia. Po 7 latach pracy u boku ojca rozpoczęła własną drogę do sukcesu budując od podstaw biznes hotelowy.
Ale praca to nie wszystko. Wytchnieniem od pracy jest rodzina, pasje: podróże i golf oraz
angażowanie się w różne kobiece, i nie tylko, przedsięwzięcia. Dorota Karnikowska aktywnie uczestniczy w działalności Klastra Turystyki Zdrowotnej, w Stefie Kobiet Biznesu oraz w Regionalnej Izbie Przedsiębiorców „Norda”.

Drugim gościem spotkania będzie Anna Engel – pierwszy akredytowany Trener metody Sześciu Kapeluszy de Bono w Polsce, która przedstawi wykład „Przypadkowy wyraz” stanowiący o myśleniu lateralnym jako narzędziu generowania nieszablonowych pomysłów.

Na zakończenie uczestniczki czeka relaksacyjna niespodzianka przygotowana przez Wiolettę Drankiewicz – niezależną konsultantkę jednej z międzynarodowych firm kosmetycznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.berg@gdynia.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.