Stylowa niespodzianka z okazji Dnia Taty od Olivii

22 Cze

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca Olivia Business Centre zaprasza wszystkich panów (i nie tylko) na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Taty. Będzie coś o męskich modzie i urodzie, o własnym stylu oraz dobrym smaku. I o tym, jak się dobrze strzyc czy golić oraz jak przygotować brodę, by móc ją dobrze wyczesać. Popołudnie doprawione zostanie… odrobiną magii.

Tajniki męskiego świata zgłębią Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski i Mikey barber, ceniony i utalentowany gdyński barber z Old School BarberShop & Tattoo Ink. Gości zaskoczy (i na pewno oczaruje) znakomity performer, iluzjonista Pan Li, którego warsztat artystyczny jest połączeniem kunsztu i luzu.

Na gości spotkania czekać będą zatem m.in. pokaz barberskiego rzemiosła, magiczne show oraz atrakcyjne nagrody w konkursie.

Miejsce: Olivia Sky Club (Olivia Tower)
Data i godzina: 23 czerwca (piątek), 16:30
Liczba miejsc ograniczona, goście proszeni są więc o wcześniejsze przybycie.

Dr Michał Będźmirowski – wykładowca akademicki, doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie; specjalność: bezpieczeństwo narodowe. Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa oraz książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”. Twórca projektu Modny Tata.

Mikey barber – barber z trzynastoletnim doświadczeniem. Po 14 latach podróży po Europie, wrócił do Polski, by założyć Old School BarberShop & Tattoo Ink. Miłośnik dobrej muzyki i podróży motocyklem.

Pan Li – zawodowy iluzjonista z przygotowaniem aktorskim, oratorskim i trenerskim. Swoje umiejętności doskonalił u światowych sław, jak Gazzo, Luke Jermay i Andi Gladwin. Talent i nieposkromiona pasja pozwalają mu nieustannie zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.