Strefa Kobiet Biznesu (PATRONAT)

13 Cze

29 czerwca w godz. 18:00–22:00 w sopockim hotelu HAFFNER odbędzie się kolejne spotkanie biznesowo–networkingowe „Strefa Kobiet Biznesu”. Obowiązuje rejestracja.

Spotkanie organizuje:

Joanna Suchocka – Matka założycielka społeczności „Strefa Kobiet Biznesu” twórczyni spotkań „Strefa Kobiet Biznesu”, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń –Tworzy Wydarzenia dla kobiet oraz wspiera i uczy kobiety, jak budować i promować: WARSZTATY / SPOTKANIA / KONFERENCJE. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

Wizerunkowo oraz marketingowo, wspiera ją w w wydarzeniu:
Monika Wyderka – Manager i prawa ręka Strefa Kobiet Biznesu. Trenerka Wizerunkowo–Marketingowa. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu marek marzeń oraz uczy, jak budować i promować swoją markę.

Wspólnie stworzyły pierwszą Platformę Wiedzy online dla Kobiet Platforma Wiedzy SKB, która przekazuje wiedzę od najlepszych ekspertek biznesu, w formie pigułek wiedzy.

Spotkanie „Strefa Kobiet Biznesu” dedykowane jest przedsiębiorczym Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.

KOSZT UDZIAŁU:

BILET 25zł pojedynczy, 40zł podwójny. Rejestracja: TUTAJ.

Opłata tylko za poczęstunek. W cenie kawa/herbata/woda/ciasteczka

Czas trwania: 18.00–22.00
Miejsce: Hotel HAFFNER ul. Haffnera 59, Sopot

                                           >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

AGENDA SPOTKANIA:
________________________________________

18.00–18.10 Uroczyste powitanie uczestniczek przez organizatorkę Joannę Suchocką;

18.10–18.30 Kosmetolog Lorenzo Coletti. TEMAT: „Twoja skóra na urlopie. Jak ją przygotować by zachwycać na zdjęciach z wakacji”;

18.30–18.50 Justyna Pakuła Prettiest–face. TEMAT: ” Makijaż dzienny na lato–krok po kroku”;

18.50–19.10 Małgorzata Bellwon Slim Factory. TEMAT: „Zdrowe odżywianie w biegu, czyli jak zaplanować codzienny jadłospis, gdy wciąż brakuje nam czasu”;

________________________________________
PRZERWA 30 minut. Kawa/herbata/poczęstunek/stoiska eksperckie
________________________________________

19.40–20.00 Michał Kanarkiewicz Nauczyciel Szachów. TEMAT: „Myślenie strategiczne. W biznesie i życiu”;

20.00–20.20 Agnieszka Kudela PobieramySię – Blog Ślubny, Wytwórnia Ślubów – Wedding Planners, Agnieszka Kudela Blog. TEMAT: „Jak pogodzić karierę z rodziną i czy to w ogóle możliwe”;

20.20–20.40 Magdalena Pettke Kancelaria PETTKE. TEMAT: „RODO – fakty i mity”;

20.40–21.00 LOSOWANIE NAGRÓD

21.00–22.00 NETWORKING MODEROWANY. Wszystkie uczestniczki spotkania będą miały okazję wymienić się wizytówkami oraz nawiązać owocne współprace.

Co uczestniczki zyskują, uczestnicząc w Spotkaniu „Strefy Kobiet Biznesu” ? Joanna Suchocka odpowiada na to pytanie: 

● WIEDZA – Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. W dzisiejszych czasach ustawiczny rozwój to klucz do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu. Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności, a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch? Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, którą możesz zaraz wdrożyć.

● SKUTECZNY NETWORKING – Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.
● REKLAMA TWOJEGO BIZNESU – Możesz zostać partnerem spotkania i promować swoją markę!

● OWOCNE WSPÓŁPRACE – Spotkania Klubu trwają ponad 2,5 roku. W tym czasie wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje o kolejnych projektach, które wspólnie realizują kobiety z naszej społeczności!
● SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! – Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu „A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada”… Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań.Teraz czas na Ciebie…

● MOTYWACJA DO DZIAŁANIA – Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie „dobra robota!” A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.

● PRESTIŻOWE I PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA. Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w sobie. To taka piękna chwila dla lepszego samopoczucia.

Fot.tyt.: Agnieszka Potocka Fotografia.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.