Stadion Energa Gdańsk zaprasza uczniów na bezpłatne zajęcia

15 Kwi

W ponad dwustu trójmiejskich szkołach w ostatnim czasie doszło do zmian organizacyjnych. Dla wielu rodziców zawieszenie zajęć szkolnych wiąże się z potrzebą znalezienia dodatkowej opieki nad dzieckiem. Naprzeciw tej sytuacji wychodzi Stadion Energa Gdańsk, który przygotował bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów.

Już od poniedziałku 15 kwietnia najmłodsi kibice będą mogli wziąć udział w bezpłatnych animacjach futbolowych. To połączenie aktywnego spędzania czasu z zabawą i pracą nad rozwijaniem umiejętności gry zespołowej. Zajęcia poprowadzi Józef Gładysz wykwalifikowany trener piłkarski o długoletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą. Całość odbędzie się na jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie – Stadionie Energa Gdańsk. Co więcej, w harmonogramie zajęć zaplanowane są również wycieczki z przewodnikiem po terenie bursztynowej areny.


Na każdy dzień zajęć obowiązują zapisy mailowe, które należy wysyłać na adres: csr@arenagdansk.com. Osoby, które dokonają zgłoszenia po osiągnięciu maksymalnej liczby uczestników (liczba miejsc jest ograniczona), zostaną zaproszone na bezpłatne zwiedzanie Stadionu. Uczestnictwo w nich to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zakątki i lokalizacje niedostępne na co dzień. Na trasie wycieczki znajdują się m.in.: szatnie zawodników, Muzeum Lechii Gdańsk oraz strefa mixed zone, czyli miejsce, z którego sportowcy wychodzą na boisko.

Bezpłatne animacje futbolowe odbędą się w dniach 15.04–17.04.2019r., w godzinach 10:00–13:00. Opiekunowie będą mogli towarzyszyć swoim pociechom w trakcie zajęć, bądź skorzystać z przygotowanej dla nich dodatkowej przestrzeni. Jest to wyjątkowa okazja by na chwilę przenieść biuro do szatni piłkarskiej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.