Spragnieni lata 2018 (KONKURS) (18+)

2 Lip

Duet Smolik/Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i Bitamina zagrają podczas trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata w Gdańsku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania są: płyta z autografem Smolika i KevFoxa, gadżety od marki Cydr Lubelski oraz wejściówki do strefy VIP! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Koncert w ramach trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się 4 sierpnia w Gdańsku-Stocznia Gdańsk. Artyści już zapowiadają, że na plenerowe lato szykują nowości! Będzie energetycznie i orzeźwiająco.

                                                Gdzie najlepiej smakuje Cydr Lubelski?

Liczymy na Waszą kreatywność! Najlepsza odpowiedź otrzyma nagrodę!

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@my3miasto.pl.

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 17 lipca, do godziny 12.00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.
4. Nagrodami w konkursie są: płyta z autografem Smolika i KevFoxa, gadżety od marki Cydr Lubelski oraz wejściówki do strefy VIP! 
5. Konkurs jest dla osób, które ukończyły 18 lat. 
6. W mailu prosimy o informację, że zapoznaliście się z regulaminem.
7. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail, oraz adres pocztowy) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych imienia, nazwiska oraz adresu pocztowego celem wysłania nagród) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.