Sportowa bitwa wodna na Stadionie Energa Gdańsk

29 Mar

2 kwietnia, w lany poniedziałek, na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się WateRun – pierwsza w Polsce impreza biegowa, połączona z obchodami tradycyjnego śmigusa dyngusa. Zawodnicy pokonają 4-kilometrową trasę, wyposażeni w wodne pistolety i balony.

WateRun do doskonała okazja, aby wstać od świątecznego stołu i zaznać odrobiny ruchu na świeżym powietrzu. Poniedziałek wielkanocny jest radosnym świętem, to tradycyjny śmigus – dyngus, dlatego liczymy na świetną zabawę w sportowym duchu – mówi Wojciech Dąbrowski, Dyrektor ds. Komunikacji i CSR Stadionu Energa Gdańsk.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, w ramach pakietów startowych, podstawowy sprzęt do oblewania konkurentów wodą. Podczas starcia można również korzystać z własnego ekwipunku.

Po każdym odcinku trasy, czyli kilometrowej pętli wokół całego Stadionu Energa Gdańsk, będzie możliwość uzupełnienia amunicji w punkcie dystrybucji wody – wyjaśnia zasady Grzegorz Brandt z BigYellowFootEvents, organizator wydarzenia. – W biegu nie liczy się wynik, tylko dobra zabawa, ale warto dobiec do mety, gdzie na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale.

Water Run odbędzie się na terenie Stadionu Energa Gdańsk w Letnicy 2 kwietnia 2018 r. Bieg wystartuje o godzinie 11 spod FUN ARENY. Na miejscu dla uczestników będzie dostępny depozyt oraz bezpłatny parking P5. Koszt pakietu startowego to 35 złotych.
Zapisy: elektronicznezapisy.pl/event/2557.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.