Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy w Teatrze Muzycznym (KONKURS)

11 Lut

Sztuka pt. „Mayday 2” to ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu? Przekonaj się już 16 lutego w Teatrze Muzycznym w Gdyni – weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl! 

Powstający w Och-Teatrze spektakl MAYDAY 2 jest kontynuacją historii opowiedzianej w MAYDAY, czyli spektaklu, który na scenie Ochu wystawiany jest z wielkim sukcesem od marca zeszłego roku. W reżyserowanej przez Krystynę Jandę sztuce zagrają m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski czy Artur Barciś i ich postaci – zmienione po latach – a dodatkowo pojawią się dzieci i ojciec Stanleya. Dwa razy tyle komplikacji i zabawy z tym związanej. Grze aktorskiej towarzyszyła będzie muzyka zespołu Boney M. i stylistyka lat 80.

Obsada:

MARY SMITH – Maria Seweryn

BARBARA SMITH – Monika Fronczek

JOHN SMITH – Rafał Rutkowski

STANLEY GARDNER – Artur Barciś

TATA STANLEYA – Jerzy Łapiński

VICKI SMITH – Olga Sarzyńska

GAVIN SMITH – Bartłomiej Firlet

Czas trwania:

120 minut, 1 przerwa

Spektakl zaprezentowany zostanie dwukrotnie – o godzinie 17:30 i 20:15 na scenie Teatru Muzycznego im. Baduszkowej w Gdyni. Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 65, 100, 135 zł.

mayday2_26

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Kiedy i gdzie miała miejsce polska premiera pierwszej części spektaklu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 lutego) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 lutego, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.