Spektakl „Sex Guru” z Tomaszem Kotem w Sopocie (KONKURS)

9 Cze

Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”? Czy mój mąż wie, że udaję? Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera pt. „Sex Guru”, wreszcie doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – Tomasz Kot, który zaskoczy widzów tym, ile wie o ich seksie! Mieszkańcy Trójmiasta mają okazję zobaczyć spektakl 20 czerwca w Sopocie.  

„Sex Guru” to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor, w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne.

– Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger.

Nie spodziewajcie się poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Przedstawienie pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”? Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

Spektakl zaprezentowany zostanie na tarasie klubu Pick & Roll w Sopocie 20 czerwca o godzinie 20.00. Bilety w cenie 50, 70 i 90 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

sexgurusopot

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz spektakl na żywo!

Gdzie kręcono film pt. „Disco polo”, w którym jedną z głównych ról zagrał Tomasz Kot? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (17 czerwca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.