Spektakl „Goło i wesoło” w Gdańsku (KONKURS)

28 Lut

Kilku bezrobotnych, zupełnie bez pieniędzy i bez perspektyw, wpada na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Widzowie z Trójmiasta będą mieli okazję przekonać się już 7 marca na Scenie Teatralnej NOT. 

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r. Spektakl święcił sukcesy w USA, Kanadzie, Anglii, Francji (w 2001 r. produkcja francuska otrzymała nagrodę Moliera za najlepszą komedię roku na scenie teatralnej), Niemczech, Australii, Ameryce Południowej i krajach skandynawskich.

Obecnie jest wielkim przebojem w Rosji. Wszędzie przyjmowana jest z entuzjazmem, zarówno przez publiczność,  jak i krytyków teatralnych. „Goło i wesoło” okazało się hitem nie tylko w teatrach – film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina.

Podobnie jak film, spektakl opowiada taką samą historię.  Akcja przedstawienia dzieje się jednak w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie „Eden”. Przesłuchanie wypada fatalnie. Manager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji.

Jesteśmy świadkami komicznych prób „baletowych”, podczas których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Spektakl wieńczy spektakularny finał, w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością, rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie: ile dzisiaj zdejmą z siebie?

Źródło: Informacja prasowa.

gołoiwesoło2

W Gdańsku spektakl zaprezentowany zostanie 7 marca o godzinie 18.00 na Scenie Teatralnej NOT (ul. Rajska 6). Bilety do nabycia w kasach teatru oraz za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na spektakl!

Z jakimi scenami współpracował reżyser spektaklu – Arkadiusz Jakubik? (Wymień przynajmniej trzy.)

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (3 marca) do godziny 17.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GOŁO I WESOŁO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 3 marca, do godziny 17.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.