Sopot stolicą streetwearu – rusza 3. edycja SHC Elements

4 Sie

Trzecia edycja festiwalu SHC ELEMENTS powraca do najbardziej ekskluzywnego nadmorskiego kurortu w naszym kraju – do sopockiej Zatoki Sztuki. Letnia edycja to dwie strefy – targowa oraz B2B. W tej pierwszej będzie można zapoznać się z asortymentem popularnych marek odzieżowych, natomiast B2B to miejsce, w którym prezentowane będą kolekcje na rok 2015. Impreza startuje 9 sierpnia w sopockiej Zatoce Sztuki. 

Tegoroczne spotkanie w otoczeniu morza i piaszczystej plaży sygnowane będzie tytułem tytułem „Showroom”. Impreza potrwa dwa dni – 9 i 10 sierpnia. Wstęp jest bezpłatny. Dokładnie tak jak podczas poprzednich spotkań, tegoroczna edycja festiwalu została podzielona na kilka bloków tematycznych.

10572055_146587478845267_5253999585208279600_o

STREETWEAR

Podczas SHC Elements spotkamy się w dwóch strefach. Jedna z nich to strefa targowa, gdzie będzie można zapoznać się i zakupić asortyment rozpoznawalnych na całym świecie marek odzieżowych. Wystawcy przygotowali dla odwiedzających specjalne rabaty. Druga strefa to B2B, w której będą prezentowane kolekcje na rok 2015. To tutaj właściciele sklepów będą mogli zapoznać się z asortymentem oraz podjąć decyzję o zamówieniu towaru i wprowadzeniu go do swoich lokali. Pośród marek znajdujących się w strefie B2B odnajdziemy najlepsze marki streetwearowe, takie jak Stussy, Herschel, The Hundreds, Starter, KangaROOS, Undefeated i wiele innych. Stoiska będą działać od 10.00 do 18.00, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

HIP-HOP

Coś czego na polskich imprezach plażowych jeszcze nie było! W tym roku organizatorzy postawili na dobre brzemienia, wakacyjny vibe i najlepsze DJ’skie sety na plaży. Beach Party w połączeniu z wizualizacjami wideo z takimi DJ’ami jak Winger, Rink, Chmielix, Finger i Seli sprawi, że wszyscy będą bawić się wspaniale aż do wschodu słońca.

GRAFFITI JAM

Na terenie przed Zatoką Sztuki ustawione zostaną cztery ścianki, na których kilku artystów wrzuci swoje style. Ponadto, podczas tej edycji festiwalu odbędzie się premiera kolaboracji trójmiejskiego artysty Riamone ze światową marką sportową Mitchell&Ness przygotowaną specjalnie z okazji trzeciej edycji SHC! Pośród stoisk wystawców znajdzie się także miejsce, gdzie będzie można zakupić puszki z farbą, markery czy blackbooki.

STREET DANCE CONTEST

Pierwszego dnia imprezy odbędzie się także pojedynek taneczny. Pula nagród dla wygranego to 500 zł na zakupy podczas targów. Wierzymy, że uda nam się ponownie uzyskać ten fajny klimat, jak podczas poprzednich edycji. Zapisy na contest ruszają o godzinie 14.00 – informują organizatorzy. W jury zasiądą Jazzman, Lipskee oraz Monek, a za dekami stanie DJ Ms.

To jak, widzimy się w Zatoce?

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Plakat web-page-001

>>ZOBACZ TAKŻE: 3miasto dba o hip-hop! (WIDEO)<<

>>SHC Elements 2013 (WIDEO)<<

>>Obywatel MC na SHC Elements (WIDEO)<<

>>Pezet na SHC Elements (WIDEO)<<

>>Te-tris na SHC Elements<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.