Sopot! Sopot! Improwizowana Komedia Muzyczna (KONKURS)

29 Lis

Teatr Impro Sopot to swoiste perpetuum mobile, w którym od ponad dwóch lat pozytywna energia widowni i zawodowych aktorów wzajemnie się napędzają. Mamy dla Was zaproszenia na 10 grudnia, na godz. 19:00 do PFK w Sopocie!

Spektakl „Sopot!Sopot”czyli Improwizowana komedia muzyczna, to wydarzenie na skalę polskiego rynku muzycznego i teatralnego!

INSPIRACJĄ tej niepowtarzalnej komedii muzycznej jest SUGESTIA WIDOWNI.
Tutaj wszystko zdarzyć się może, na dodatek ŚPIEWAJĄCO! Publiczność wymyśli tytuł, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach piosenki zapadające w pamięć jak te z „Lalaland”, „Hair”, „Chicago” czy „Krainy Lodu”! Powstaną historie, które rozśmieszają i zarazem wzruszają do łez.

Sprawdź nas! STWÓRZ Z NAMI KOMEDIĘ MUZYCZNĄ!!! – zachęcają organizatorzy.

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500.

Bilety dostępne na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART: bit.ly/2h6UF9C oraz w kasie Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot i w Punkcie Informacji Kulturalnej Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu.

Ceny biletów: 40 zł normalny i 35 zł ulgowy.

                                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

                                       Jaki nowy format Impro Atak wprowadza do swojego repertuaru?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 grudnia) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.