Sopot! Sopot! Improwizowana Komedia Muzyczna (KONKURS)

6 Lis

Teatr Impro Sopot to swoiste perpetuum mobile, w którym od ponad dwóch lat pozytywna energia widowni i zawodowych aktorów wzajemnie się napędzają. Mamy dla Was zaproszenia na 17 listopada, na godz. 19:00 do PFK w Sopocie!

Spektakl „Sopot!Sopot”czyli Improwizowana komedia muzyczna, to wydarzenie na skalę polskiego rynku muzycznego i teatralnego!

INSPIRACJĄ tej niepowtarzalnej komedii muzycznej jest SUGESTIA WIDOWNI.
Tutaj wszystko zdarzyć się może, na dodatek ŚPIEWAJĄCO! Publiczność wymyśli tytuł, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach piosenki zapadające w pamięć jak te z „Lalaland”, „Hair”, „Chicago” czy „Krainy Lodu”! Powstaną historie, które rozśmieszają i zarazem wzruszają do łez.

Sprawdź nas! STWÓRZ Z NAMI KOMEDIĘ MUZYCZNĄ!!! – zachęcają organizatorzy.

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500.

Bilety dostępne na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART: bit.ly/2h6UF9C oraz w kasie Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot i w Punkcie Informacji Kulturalnej Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu.

Ceny biletów: 40 zł normalny i 35 zł ulgowy.

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

                            Które urodziny obchodził w tym roku Impro Atak?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (15 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 listopada, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.