Sopocki Charytatywny Maraton Tańca

8 Wrz

12 września IrlaBellydance i Ultrices Sopot zapraszają wszystkich do wspólnej aktywności fizycznej do Hali Gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Sopocie. Celem akcji jest pomoc niepełnosprawnemu Filipowi, który wymaga opieki 24h na dobę i stałej rehabilitacji.

W programie maratonu są zróżnicowane tematycznie bloki taneczne, uczestnicy będą mieli okazję poznać formy ruchu takie jak: Zumba, Samba, Salsa Solo, Taniec Brzucha, a nawet Taniec Irlandzki i Hula.

Doskonale rozumiem jak bardzo ważna jest aktywność fizyczna. W naszych czasach propagowanie sportowych nawyków jest niezmiernie ważne – mówi Michał Pietryk, nauczyciel WF w sopockim gimnazjum nr 2, trener młodzieży w Ogniwie Sopot, a także współorganizator Charytatywnego Maratonu Tańca. – Cieszę się, że wspólnie możemy zorganizować akcję promującą sportowy tryb życia, a przy tym zebrać pieniądze dla potrzebujących – dodaje.

W trakcie zajęć będzie czas na złapanie oddechu. Odbędą się 2 przerwy przeznaczone na stretching, a także będzie możliwość regeneracji na stanowisku z masażem. Dodatkowo równolegle będą prowadzone pokazowe zajęcia dla dzieci w ramach promocji projektu Wielki-Mały Mistrz. Dochód i datki zebrane do puszek zostaną przekazane w całości na rehabilitację i koszty opieki nad Filipem. Patronem akcji jest OPP „Patrz Sercem” będąca częścią Fundacji Sedeka.

Zajęcia poprowadzą trójmiejscy instruktorzy tańca: Anna Cegłowska, Justyna Zielke, Paulina Irla, Anna Tillak, Jakub Kowalczyk i Justyna Miąc.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na e-mail: bellydancemummy@gmail.com – zachęcają do udziału w maratonie organizatorzy.

Dokładne informacje o instruktorach, poszczególnych zajęciach tanecznych, atrakcjach i programie Wielki-Mały-Mistrz będą pojawiać się stopniowo na stronie www.i-dance.pl w zakładce „Imprezy”, a także na fanpage’u stowarzyszenia Ultrices Sopot.

Kiedy? 12 września 2015, godz. 12:00-15:00
Gdzie? Hala Gimnastyczna przy Gimnazjum nr 2 w Sopocie

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.