Skutecznie zbuduj swoją markę (KONKURS)

17 Lut

Spotkanie z Pawłem Tkaczykiem oraz Anną Kłosowską odbędzie się 29 lutego 2016 w godz. 18:00–20:00, na terenie w Olivia Business Centre, w budynku O4 , Aleja Grunwaldzka 472 Gdańsk. Mamy dla Was zaproszenia!

Miej odwagę się wyróznić! – odkryj cechy, które czynią Cię wyjątkowym.

Ze spotkania wyjdziesz bogatszy o praktyczne informacja jak zbudować swoją markę, jak naprawić błędy, które w trakcie popełniliśmy oraz co jest kluczem do budowania zaufania w relacji z klientem. Jak wyróżnić się wśród innych, kiedy wydaje się, że wszystko już zostało wymyślone? Możemy też Ciebie zapewnić, że otrzymasz moc inspiracji i pomysłów jak rozwijać dalej swoją firmę – zachęca do uczestnictwa Łarysa Wujcik, szefowa Fundacji Ad Fontes, organizatorka spotkania.

PROGRAM:

18:00 – 18:10 Powitanie
18:10 – 18:20 ,,Jak zachwycić głosem. Kilka słów o tym, jakich głosów słuchamy chętniej’’ – Monika Błajet–Grabowska, psycholog.
18:20 – 18:45 ,, Jak na chybił trafił zbudować markę – czyli dlaczego ważna jest intuicja w biznesie’’ – Anna Kłosowska, właścicielka marki Odmęty Absurdów.
18:45 – 19:10 Przerwa kawowa, networking
19:10 – 20:00 „Rozganianie chmur i bycie ostatnią małpą, czyli podręcznik nowoczesnego budowania marki”Paweł Tkaczyk, właściciel MIDEA, autor książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”.

tkacz

PRELEGENCI
Anna Kłosowska – autorka Odmętów Absurdu, która w charakterystycznej formie, humorystycznie i często z przekąsem opisuje nasz mały świat. Jej grafiki, koszulki, kubeczki chętnie kupują zarówno mężczyźni jak i kobiety. W styczniu wydała pierwszy album ze swoimi grafikami „Odmęty Absurdu”. – Jakiś czas temu zagadał do mnie kolega i powiedział, że śledzi moje poczynania na Odmętach Absurdu i jest pełen uznania, gdyż on zajmuje się tym zawodowo, a ja to robię tak na chybił trafił, a jednak mi się udało! Chętnie opowiem wam o moim „chybił-trafił”, o tym dlaczego ważna jest autentyczność, jak „nieprofesjonalizm” działa czasem na naszą korzyść i dlaczego robienie tego co się lubi ma głęboki sens dla naszego biznesu – zapowiada Anna Kłosowska.

Paweł Tkaczyk – bloger, mówca inspirujący i motywujący, autor dwóch bestsellerowych książek: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”. Jak sam o sobie mówi, zarabia na życie opowiadaniem historii. Jego firma MIDEA tworzy silne marki dla Agory, AmRest czy Diners Club International. Współpracuje także z Grupą Allegro, Money.pl oraz wieloma średnimi i małymi firmami. – Marka jest jak pogoda – zawsze jest jakaś. Z tą małą różnicą, że na pogodę wpływu nie mamy (no dobrze, potrafimy zasiewać chmury), a zmiana postrzegania Twojej marki (także osobistej) to często kwestia kilku prostych zabiegów. O tych prostych, o tych bardziej skomplikowanych a także o narzędziach, które taką zmianę ułatwią – będzie ten wykład – zachęca.

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

TWOJA INWESTYCJA

Do 23.02 lutego 65zł/ 1 bilet. Później cena rośnie do 80zł/1 bilet
Dla uczestników warsztatów organizowanych przez Fundację Ad Fontes w 2016 roku: 50zł (zapisy na: fundacja@fontes.com.pl)

Kup bilet na Evenea TUTAJ!

Masz pytania? Napisz: kontakt@fontes.com.pl

 

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zaproszenie na spotkanie z Pawłem Tkaczykiem i Anną Kłosowską?

                   Czym dla Ciebie jest motywacja i co motywuje Ciebie najbardziej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku ( 25 lutego) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SKUTECZNA MARKA! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 lutego, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Fundacja Ad Fontes.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.