„Na skrzydłach marzeń” (PATRONAT)(RELACJA)

10 Lut

Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o hormonach ale boisz się zapytać – tak parafrazując tytuł filmu Woody’ego Allena – można pokrótce określić temat kolejnego spotkania z Cyklu Na Skrzydłach Marzeń!, które odbyło się 5 lutego w nowym miejscu – w O4 Flow w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Jesteśmy kobietami, pięknymi, zadbanymi, pełnymi energii. Chcemy uprawiać sport, kochać się i żyć pełnią życia wtedy kiedy mamy na to ochotę. Jak to zrobić, gdy nasz wewnętrzny hormonalny mechanizm czasem stawia opór i nie pozwala działać? Kiedy i gdzie szukać wsparcia? Jak świadomie przyjmować zmiany następujące wraz z wiekiem? Czy i jak stosować hormonalną terapię zastępczą?

Tych i wielu innych odpowiedzi uczestniczki wydarzenia uzyskały podczas minionego spotkania z cyklu Na skrzydłach marzeń!, którego gościem była wspaniała kobieta, dr Magdalena Wójcik – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku w dziedzinie położnictwa i ginekologii, będąca w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Pełna empatii, troski o pacjentki, życzliwa i serdeczna. Jej otwartość i wyjątkowe podejście sprawia, że pod drzwiami jej gabinetu ustawiają się zarówno nastolatki jak i kobiety dojrzałe. Temat naszego wydarzenia okazał się niezwykle ciekawy oraz ważny dla wielu świadomych swego zdrowia i ciała kobiet.

Nasze uczestniczki w sposób rzeczowy i wyczerpujący mogły porozmawiać ze sobą nawzajem oraz naszym Gościem o wykorzystaniu hormonów na swoją korzyść. Cieszymy się, że tematy naszych wydarzeń są dla Was ciekawe oraz dziękujemy za Wasze zainteresowanie i zaangażowanie – skomentowały organizatorki: Patrycja Brendler i Anna Kunicka.

 Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.