Na skrzydłach marzeń (PATRONAT) (RELACJA)

30 Kwi

Na skrzydłach marzeń to cykl kobiecych spotkań, które odbywają się w gościnnych progach gdańskiej Strefy Inspiracji. Ich celem jest – jak mówi Patrycja Brendler – możliwość poznania ciekawych osób, wzajemna motywacja, dzielenie się pasją oraz „doładowanie baterii dobrą energią” płynącą od innych uczestniczek.

25 kwietnia gościem wydarzenia była Karina Sęp. Mentor, konsultant, coach i wieloletni menedżer w międzynarodowej firmie. Doświadczona mądra kobieta i współczesna szamanka posługująca się autorską koncepcją planowania życia: mapą marzeń – mapą celów. Mama trójki nastolatków i kobieta realizująca swoje pasje. Autorka książek „Twoja Mapa Marzeń”, „Ogarnij swój dzień” oraz „Mapa Marzeń – Mapa Celów”. Opowiadała o tym, jak stworzyć mapę, aby była skutecznym narzędziem, gdzie szukać inspiracji oraz czy warto opuszczać swoją strefę komfortu. Wprowadzając w treść swojej nowej książki „Orgazm na szczycie, czyli zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia” zachęcała do celebrowania codziennych sukcesów, realizowania swoich pasji i takiej organizacji życia codziennego, aby dawało ono satysfakcję i przyjemność.

Spotkanie prowadziły twórczynie cyklu: Patrycja Brendler – projektantka ekskluzywnej biżuterii, Anna Kunicka – trenerka, mentorka wspierająca kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym, wspierała je Paulina Marwińska – właścicielka agencji marketingowej MAARWIN.

Patronat medialny nad wydarzeniami sprawują: Express biznesu, Weselnik oraz portal My3miasto.pl.

Fot.: Tomasz Zientek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.