Na skrzydłach marzeń (PATRONAT) (RELACJA)

1 Lip

Gdańska Strefa Inspiracji po raz kolejny powitała w swych gościnnych progach kobiety uczestniczące w spotkaniach Na skrzydłach marzeń. Wydarzenie odbyło się 25 czerwca i zamknęło cykl spotkań przed przerwą wakacyjną.

Jesteś najlepszą wersją samej siebie! – to hasło przyświecało warsztatowi, który dla uczestniczek spotkania poprowadziła Anna Kunicka – trenerka biznesu i rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, autorka bloga Żyj niespiesznie.

Panie z dużym zaangażowaniem, ale też w radosny, twórczy i niczym nieskrępowany sposób wyrażały swoje opinie dotyczące kobiecości i budowania poczucia własnej wartości. Wspólnie stworzyły zestaw cech „kobiety idealnej”, aby po chwili uznać, że to kompilacja tak wielu wyjątkowych i unikalnych cech, że każda jest – na swój sposób – idealna.

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni dla kobiet o różnorodnych zainteresowaniach, podczas których, poza wartościową prelekcją tytułową, uczestniczki dzielą się swoimi doświadczeniami i wspólnie świętują sukcesy. Tak było i tym razem. Karina Sęp, bohaterka spotkania kwietniowego, zaprezentowała swoją najnowszą książkę: „Orgazm na szczycie, czyli zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia”. Piękna różowa okładka i wzmacniające treści a także wyjątkowe dedykacje sprawiły, że wśród kobiet będzie to obowiązkowa lektura na wakacje.


Kobiecego charakteru spotkania, dopełniła biżuteria autorstwa Patrycji Brendler – współorganizatorki wydarzenia, która opowiadała o pasji tworzenia, zmianie i permanentnym rozwoju.

Po raz kolejny atmosfera wzajemnego szacunku, zaufania oraz wsparcia sprawiła, że spotkanie trwało dłużej niż zaplanowały organizatorki. Na kolejne: Koncert piosenek z kapelusza w wykonaniu Agnieszki Babicz zapraszamy w połowie września – zachęca Anna Kunicka.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.