Na skrzydłach marzeń (PATRONAT)

16 Kwi

Kolejne spotkanie z cyklu „Na skrzydłach marzeń” odbędzie się 25 kwietnia 2019 w Strefie Inspiracji w Gdańsku. Gościem spotkania będzie Karina Sęp.

Karina Sęp – mentor, konsultant, coach i wieloletni menedżer w międzynarodowej firmie. Doświadczona mądra kobieta i współczesna szamanka posługująca się autorską koncepcją planowania życia: mapą marzeń – mapą celów. Mama trójki nastolatków i kobieta realizująca swoje pasje. Autorka książek „Twoja Mapa Marzeń”, „Ogarnij swój dzień” oraz „Mapa Marzeń – Mapa Celów”.

Od lat pomaga ludziom porządkować życie, odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruje, wspiera i wytycza kierunki zmian. Swoim życiem pokazuje, że można, że warto i że się da, jeśli się chce.

Tym razem opowie o swojej najnowszej książce „*Orgazm na szczycie, czyli jak zrobić sobie dobrze w drugiej połowie życia”. To projekt skierowany do tych wszystkich, którzy przekroczyli próg drugiej połowy życia lub są bliscy tej granicy. Będąc dziećmi, marzyliśmy o tym, żeby dorosnąć i móc robić wszystko, na co mamy ochotę. Może warto się zastanowić, jak nam idzie? Książka ta nie jest cudownym rozwiązaniem ani magicznym trikiem. Nie jest opisem szybkiej ścieżki do sukcesu i satysfakcji w życiu. Nie znajdziecie w niej także gotowych rozwiązań, jednej i tej samej recepty dla wszystkich. Nie ma w niej hurra optymizmu, ratunku i leku na całe zło. Co zatem jest?

Odpowiedź na te i inne pytania poznasz na spotkaniu. Zabierz ze sobą mamę, przyjaciółkę, siostrę i zrób coś tylko dla siebie. Spędź popołudnie w gronie ciekawych, otwartych kobiet. Przy kawie, lampce wina i poczęstunku oderwij się od codzienności!

Rejestracja TUTAJ.

Organizatorki:

Anna Kunicka – ASDIMO Anna Kunicka, Patrycja Brendler – Patrycja Brendler Biżuteria Autorska.

Partnerzy wydarzenia: Paulina Marwińska – Agencja marketingowa Maarwin, Strefa Inspiracji.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.