„SIŁA PRZYZWYCZAJENIA” („Cyrk egzystencjalny”) (KONKURS)

26 Lis

Spektakl „SIŁA PRZYZWYCZAJENIA” zostanie wystawiony w ramach Tygodnia Austriackiego w Teatrze Szekspirowskim 29 listopada o 19:00. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia do GTS.

Przełom listopada i grudnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim upłynie pod znakiem kultury i sztuki Austrii. W bogatym programie znajdą się spektakle dramatyczne, taneczne i operowe, performatywne czytania dramatów, a także koncert, wystawa fotografii Graz Selection III, przegląd filmów, spotkania z literaturą i wykłady. Tydzień Austriacki odbędzie się w dniach 29 listopada – 7 grudnia 2019 roku w ramach cyklu Teatry Europy i Świata, organizowanego przez Gdański Teatr Szekspirowski i Fundację Theatrum Gedanense.

Ile poświęci prawdziwy artysta, by stworzyć dzieło na miarę „wszystkich belzebubów świata”? Wystarczy tylko chcieć. Ćwiczyć!
Ćwiczyć! Ćwiczyć! Aż do śmierci. Caribaldi, nad którym wisi faustowskie przekleństwo, by dotknąć istoty tworzenia – poświęci wszystko.
Bez wątpienia, wszystkich! Zaślepiony swoją wizją dzieła perfekcyjnego najokrutniej katuje swoich artystów odzierając ich z ludzkiej godności.

Autor tekstu: Thomas Bernhard
Przekład: Monika Muskała
Reżyseria i kostiumy: André Hübner–Ochodlo
Scenografia: André Hübner–Ochodlo, Stanisław Kulczyk
Muzyka: Adam Żuchowski, na podstawie Kwintetu Pstrąg F. Schuberta

OBSADA: Caribaldi, dyrektor cyrku – Michał Kula, Wnuczka – Sylwia Oksiuta–Warmus, Żongler – Waldemar Cudzik, Pogromca – Adam Hutyra, Błazen– Bartosz Kopeć

Muzykę do spektaklu nagrał zespół w składzie:
Karolina Piątkowska-Nowicka – skrzypce, Michał Markiewicz – altówka, Krzysztof Pawłowski – wiolonczela, Dominik Kisiel – fortepian, Paweł Osicki – perkusja, realizacja nagrań, Adam Żuchowski – kontrabas

Produkcja: Teatr Im. A. Mickiewicza W Częstochowie, koprodukcja Teatr Atelier W Sopocie.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Siła przyzwyczajenia” w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

                          Kiedy i gdzie po raz pierwszy wystawiono „Siłę przyzwyczajenia”?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (28 listopada) do godziny 15.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SIŁA PRZYZWYCZAJENIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są podwójne wejściówki na spektakl w GTS. Bilety zostaną rozlosowane wśród osób, które wyślą prawidłową odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 listopada, do godziny 15:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl w GTS.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.