„Się kochamy” w Gdyni (KONKURS)

21 Lis

Spektakl zatytuowany Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem! Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński.

Poznacie historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Źródło: Informacja prasowa.

Spektakl „Się kochamy” zostanie zaprezentowany 2 grudnia (wtorek) o godzinie 19.00 w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (ul. Plac Grunwaldzki 1). Bilety w cenach: 90, 110 i 130 zł do nabycia w kasach teatru.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Od którego roku działa Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (28 listopada) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SIĘ KOCHAMY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl oraz ART PRODUCTION na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 28 listopada, do godziny 15.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Trzymamy kciuki!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do skrzynek. Gratulujemy!

siekochamy

>>ZOBACZ LESŁAW ŻUREK dla MY3MIASTO.PL<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.