Serca Gwiazd: Katarzyna Żak, Edward Hulewicz

14 Wrz

24 października o godz. 18:00 w Zatoce Sztuki w Sopocie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Serca Gwiazd. Tym razem gośćmi specjalnymi i głównymi wolontariuszami u Przemka Szalińskiego i Komitetu Pomocy Dzieciom będą: Katarzyna Żak i Edward Hulewicz.

KATARZYNA ŻAK – jedna z najpopularniejszych aktorek, zagrała m. in. w serialu „Ranczo”, „Miodowe lata”, „Siła wyższa”, „Na Wspólnej”,
EDWARD HULEWICZ – jeden z najpopularniejszych piosenkarzy, wylansował takie przeboje jak „Za zdrowie Pań”, „Serdeczne życzenia”, „Siała baba mak”, „Nie pytaj już”, „Obietnice”, „Paskuda”,

W tej edycji Przemek Szaliński i jego Komitet pomaga 9-letniemu Pawłowi z rdzeniowym zanikiem mięśni, który razem z mamą mieszka w Gdańsku. Obecnie celem jest zakup specjalistycznego komunikatora przystosowanego do potrzeb Pawła.

Na miejscu będzie możliwość nabycia wielu zdjęć z autografami gwiazd estrady, książek i płyt. Będzie można także wrzucić datek na rzecz Pawła do puszki znajdującej się na miejscu!

Do tej pory gośćmi cyklu byli – Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec, Tadeusz Ross, Kabaret Młodych Panów, Karol Strasburger, Ania Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rybiński, Artur Gadowski, Paweł Małaszyński, bracia Cugowscy, Maciej Damięcki, Zbigniew Zamachowski, Magdalena Zawadzka, Grupa VOX, Jerzy Kryszak, Jerzy Radziwiłowicz, Grażyna Wolszczak, Magdalena Cielecka, Kazimierz Kaczor, Daniel Olbrychski, Magdalena Różczka, Jerzy Stuhr i Halina Kunicka.

huk

 

Patronat honorowy – Wojewoda Pomorski, Prezydent Sopotu.

Portal My3miasto.pl ma przyjemność i zaszczyt być partnerem wydarzenia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Kiedy? 24 października, godz. 18:00
Gdzie? Zatoka Sztuki, Sopot, ul. Mamuszki 14

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.