Seminarium Motywacyjne Możesz Więcej niż Myślisz (PATRONAT)

8 Paź

20 października w godz. 9:00–16:30 w Hotelu ALMOND w Gdańsku, odbędzie się Seminarium Motywacyjne Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć swój potencjał, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów. Trwają zapisy! Ilość miejsc mocno ograniczona.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pacy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny–Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 11-letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu, a także właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą żyć z pasją, wierzyć w siebie na co dzień i w pełni rozwijać swój potencjał – jest to wydarzenie typu MUST BE.

Więcej informacji i zapisy na stronie mozesz-wiecej-niz-myslisz-2018.evenea.pl/, a także na blogu: www.jakprowadzicwlasnafirme.pl/.

Nasz portal ma przyjemność po raz kolejny być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.