Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2019 (PARTNER)

25 Wrz

Lady Business Club Business Women Foundation nagrodzi wyjątkowe i odważne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat i nie boją się zmian w biznesie. Lady Business Club Business Women Foundation, przy której działa także Lady Business Club, zaprasza do udziału w III Edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2019, w którym zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety prowadzące z sukcesem firmy od co najmniej 5 lat i mające na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe.

Jaka jest misja Plebiscytu?
Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem MAKE YOUR BUSINESS BETTER,  czyli chcemy zachęcić polskie kobiety biznesu do zmian nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim w życiu biznesowym. Stefan Kisielewski powiedział: „Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie tylko czeka”.

Zapraszam do udziału przedsiębiorcze Polki, które chcą wypromować swoje firmy, pokazać swoją historię biznesu i dołączyć do grona członkiń Lady Business Club – mówi Emilia Bartosiewicz – Brożyna, Prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation. – Idea Plebiscytu to nie tylko sam konkurs, ale propagowanie  dobrych zachowań, motywowanie i inspirowanie do zmian w zarządzaniu firmą, patrzeniu na biznes czy tworzeniu nowych projektów  – dodaje.

Kto i jak może wziąć udział?
Do Plebiscytu mogą zgłaszać się przedsiębiorcze Polki, które spełniają następujące warunki:
– prowadzą firmę, która nieprzerwanie istnieje na rynku minimum 5 lat,
 mają na swoim koncie osiągnięcia (pozycja firmy, rozpoznawalność marki, wyniki sprzedażowe, nagrody, certyfikaty itp.), 
zatrudniają minimum 2 pracowników na etat lub umowę o współpracy.
realizują projekty społecznej odpowiedzialności biznesu,
angażują się w działalność prospołeczna i charytatywną,
cieszą się nieposzlakowaną opinią na rynku.

Wyróżnienia zostaną wręczone w 4 kategoriach:
– Własna firma (prowadzona min 5 lat),
– Polka za granicą (właścicielka firmy, która prowadzi biznes poza Polską),
– Wyróżnienie specjalne (za całokształt prowadzonej działalności) pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser  Dudy
– Nagroda Lady Business dla członkini LBC wybierana przez członkinie LBC.

Szczegóły plebiscytu, regulamin i informacje o zgłoszeniach znajdują się na ladybusinessawards.pl.

W Kapitule zasiadają wspaniałe kobiety biznesu, m.in.:
Gabriela Kośmider – od 36 lat uznany ekspert w dziedzinie opakowań, założycielka GABI-PLAST KROTOSZYN, firmy współpracującej z polskimi jak i największymi światowymi koncernami z tej branży.
Dr Ewa Rumińska – Zimny – Ekonomistka, wykładowczyni Gender Studies IBL PAN. Ekspertka ONZ i instytucji europejskich w zakresie roli kobiet w gospodarce.
Jolanta Suława – Prezes DZT SERVICE i DZT Ciepło ze Świebodzic. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, karierę zaczynała w Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Boguszowie-Gorcach, w roku 1978 w wieku 25 lat została dyrektorem oddziału, w biznesie od ponad 30 lat.
Magdalena Wontek – Od 24 lat właścicielka i dyrektorka Zespołu Szkół Prywatnych w Sosnowcu – ”Szkoły z Dziewiczej”, w skład którego wchodzą przedszkole, 2 szkoły podstawowe i Akademickie Liceum.
Anita Błaszczak – dziennikarka ekonomiczna z Rzeczpospolitej
Małgorzata Ekert – właścicielka firmy Ekert Nails, działającej na polskim rynku od 25 lat

Weź udział i wypełnij formularz TUTAJ Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 września 2019 roku.

Uroczystość podsumowująca plebiscyt odbędzie się 25 października 2019 r. w Warszawie. W wieczorze udział wezmą m.in. polskie kobiety biznesu, członkinie Lady Business Club, dotychczasowy prelegenci konferencji organizowanych przez organizatora.

W wieczorze udział weźmie Dorota Wellman, która wystąpi z motywacyjną prelekcją: Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje ten, nie ma szans na sukces!

Partnerem wydarzenia są polskie i międzynarodowe organizacje branżowe. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in: Rzeczpospolita, Rp.pl, RMF Classic, Magazyn Mademoiselle, Woman in the World magazine, Express Biznesu, Magazyn Pomorski obcasypodlasia.pl, Ladies First, Pomorski Klub Biznesu, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Stowarzyszenie Świadomi w Biznesie, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourg-Poland Chamber of Commerce, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu w Rosji i wielu innych partnerów z Polski i z zagranicy.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być partnerem wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.