Rusza wyjątkowo smaczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku! (KONKURS)

31 Gru

Już 12 stycznia rusza 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Szykuje się prawdziwa kulinarna uczta – Strefa Smaków Food Trucków! Przy Bramie Stoczniowej staną wyjątkowe food trucki, w których smacznie zjecie i naładujecie baterie na korzystanie z atrakcji przewidzianych w programie imprezy WOŚP. Tym razem do wygrania są zestawy festiwalowe!

Czy jest coś lepszego od niesienia pomocy potrzebującym? Zbierzmy się wszyscy razem i pokażmy światu, że warto pomagać! Na zakończenie finału rozbłyśnie gwiazdka do nieba. By doczekać do tego momentu warto odwiedzić Strefę Smaków Food Trucków i naładować energię jedząc pyszności z mobilnych restauracji! To obowiązkowy punkt programu Finału WOŚP!

Mamy też cudowną wiadomość! To będzie wyjątkowa edycja Strefy Smaków! Z każdej sprzedanej porcji, food trucki przeznaczą jedną złotówkę na poczet zbiórki WOŚP. Razem możemy więcej!

Mobilne restauracje od wielu lat gromadzą rzeszę smakoszy i sympatyków jedzenia w duchu „slow”. Goście wydarzenia mają okazję spróbować dań z różnych stron świata. Pojawią się reprezentanci kuchni dalekowschodnich, dania amerykańskie czy różnego rodzaju klasyki jak frytki belgijskie czy kultowe zapiekanki.

Zapraszamy na Strefę Smaków Food Trucków w Gdańsku w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na Was w niedzielę, 12 stycznia od godziny 14:00 do 21:00. Spotykamy się na terenie przy ECS, przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni.

Głodni informacji? Wejdźcie na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/583511622435483/.

Co? Strefa Smaków Food Trucków w ramach 28. Finału WOŚP
Kiedy? 12.01.2020 r.
O której? 14:00-21:00
Gdzie? teren przy ECS (przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni)

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj jeden z zestawów festiwalowych (koszulka+torba).

                                               Jaki jest cel 28. edycji WOŚP?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku,  9 stycznia,  do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WOŚP. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 stycznia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zestawy festiwalowe (koszulka+torba).

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.