Rusza Social Media Show 2019

8 Sty

Już po raz szósty Gdański Inkubator Przedsiębiorczości we współpracy z Miastem Gdańsk zorganizuje Social Media Show – wyjątkową na mapie Trójmiasta, konferencję o świecie mediów społecznościowych i marketingu. Już 21 marca 2019 r. podczas maratonu spotkań i prelekcji omówione zostaną obowiązujące trendy, najnowsze rozwiązania w branży oraz spektakularne porażki. Podsumowany zostanie ubiegły rok i przedstawione będą prognozy na kolejne lata. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: sms.inkubatorstarter.pl.

Media społecznościowe mają ogromny wpływ na nasze życie, zarówno społeczne jak
i biznesowe. Umożliwiają wymianę informacji i zbliżają ludzi. Już po raz szósty zabierzemy was w niesamowitą wyprawę po świecie mediów społecznościowych i marketingu. Tym razem Social Media Show powraca w lekko odświeżonej, jednodniowej formule. Kaloryczne prezentacje czy tłuste przykłady znajdą dla siebie nie tylko eksperci, którzy na co dzień pracują z social mediami, ale również Ci, których ten temat fascynuje. Zaproszeni przez nas prelegenci przez cały dzień otwierać będą przed Wami kolejne drzwi do tego niesamowitego świata – zapowiada Sara Miotk, koordynatorka projektu Social Media Show z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Na scenie Social Media Show wystąpi m.in. Monika Czaplicka – tym, którzy choć trochę śledzą wirtualny świat, nie trzeba Jej przedstawiać. Na co dzień prowadzi bloga o marketingu w mediach społecznościowych oraz marketingu online, gdzie przekazuje obszerną wiedzę dotyczącą kryzysów w social media. Czaplicka dobrze wie, jak prowadzić komunikację i sprzedawać w sieci. Ma też najszybszy w branży radar na kryzysy i błędy, szczególnie najpopularniejszych marek.

Jeśli przyszło wam się kiedyś zderzyć z błyskotliwą odpowiedzią bota – niewykluczone, że stworzył go Mateusz Czech. Autor tekstów dla Marketer+, czy Sprawny Marketing, a przede wszystkim twórca bloga www.mateuszczech.pl. Na co dzień szkoli oraz rozwija w Polsce społeczność dookoła Messenger Marketingu i wykłada Social Media & Content Marketing na warszawskich uczelniach.

Do czego służą nam social media? Do kreowania wizerunku – odpowiada Sylwia Dąbrowska, instruktorka teatralna, pedagog dramy i absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych. Niezbędne do autokreacji okazują się umiejętności i triki aktorskie, które zdradzi podczas Social Media Show. W sieci znajdziecie Ją pod hasłem Techaerka. Poprzez swoje live’y, video, artykuły na blogu i kursy online, pokazuję co zrobić, aby lepiej wypaść przed kamerą, udoskonalać swój głos i angażować widzów.

Social Media Show to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji. Jak co roku w jednym miejscu spotkają się specjaliści z branży, influencerzy, pasjonaci nowych mediów i młodzież. Bilety wejdą do sprzedaży od 21 stycznia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: sms.inkubatorstarter.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.