Rusza kino samochodowe na parkingu przy ERGO ARENIE (PATRONAT)(KONKURS)

9 Cze

W najbliższy długi weekend wystartuje na parkingu przy ERGO ARENIE kino samochodowe na 150 aut. Na wielkim ekranie o przekątnej 12 metrów obejrzycie między innymi „Hejtera”, „Dżentelmenów” i „Parasite”, czyli filmy obecne w kinach przed epidemią. A my dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są „wjazdówki” na projekcję fillmu „Boże Ciało”.

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów kino samochodowe jest w Polsce legalne od 18 maja. Pierwsze regularnie działająca inicjatywa tego typu wystartowała tego samego dnia w Poznaniu. Teraz Samochodowe Kino Ferment będzie pokazywać najlepsze filmy również w Trójmieście.

Organizatorzy zapraszają do dołączenia do wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/3107730602629244/.

Organizatorzy zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. – Filmowa rozrywka może dostarczyć przyjemności tylko wtedy, gdy jest bezpieczna dla naszych Widzów – mówi Radek Tomasik, współwłaściciel Ferment Kolektiv. – Od początku epidemii promujemy ideę kina samochodowego jako miejsca, nomen omen, auto-izolacji. Bezkontaktowa obsługa i bezdotykowy proces zakupowy czynią z kina samochodowego najbezpieczniejsze miejsce rozrywki. Mimo kolejnych etapów odmrażania życia społecznego, staramy się pamiętać o tym, co najważniejsze – zdrowiu i bezpieczeństwie uczestników.

Idea kina samochodowego przywędrowała do Polski z Zachodu. Podczas kwarantanny parkingi w Niemczech, Skandynawii czy Czechach były szczelnie wypełniane przez fanów kina. – Sytuacja w Polsce jest już nieco inna. Obserwujemy duże rozluźnienie i cieszy fakt, że kina stacjonarne znów będą otwarte. Natomiast istnieje grupa widzów, która chętniej wybierze się do kina samochodowego niż do zamkniętego pomieszczenia. Szczególnie w tak malowniczym otoczeniu jakie gwarantuje sąsiadująca niemal z morską plażą ERGO ARENA. To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce i liczymy, że Samochodowe Kino Ferment będzie atrakcyjnym przystankiem również dla turystów odwiedzających Trójmiasto.

Start sprzedaży biletów za pośrednictwem strony: www.samochodowekino.pl jest przewidziany w ciągu kilku najbliższych dni. Organizatorzy czekają na ostatnie formalne zgody, miedzy innymi na wykorzystanie częstotliwości radiowej w celu nadawania sygnału dźwiękowego prosto do radioodbiorników. – To jedna z największych atrakcji takiego pokazu. Z zewnątrz wygląda to dość osobliwie. Kilkaset osób siedzi w samochodach, a wokoło głucha cisza. Wszystko dlatego, że dźwięk słyszymy tylko wewnątrz pojazdów. Urząd Komunikacji Elektronicznej już wyznaczył dla nas odpowiednią częstotliwość, czekamy tylko na ostatnie związane z tym podpisy i kino na parkingu przy ERGO ARENIE stanie się faktem.

Szczegóły dostępne są na Facebooku: www.facebook.com/SamochodoweKinoFerment oraz na stronach organizatorów: www.samochodowekino.pl, www.kinoauto.pl oraz www.ergoarena.pl.

Informacja o organizatorach:

Pracownia Ferment Kolektiv
Dewiza Ferment Kolektiv brzmi „Kino zmienia życie. Na dobre”. Firma istnieje od 2007 i działa głównie w obszarach edukacji i komunikacji marketingowej, realizując projekty w oparciu o sztukę filmową. Ferment Kolektiv prowadzi również własne kina stacjonarne (małą sieć Kin Ferment w miasteczkach województwa kujawsko-pomorskiego, a także Kino Objazdowe), a każdego lata realizuje na terenie całej Polski ponad 100 pokazów kina plenerowego.

Informacja o obiekcie, przy którym zlokalizowane będzie kino:

ERGO ARENA Gdańsk / Sopot
Hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA mieści się na granicy Gdańska i Sopotu. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych obiektów tego typu w Europie. Daje możliwość rozegrania całego wachlarza konkurencji sportowych. Nie może tu również zabraknąć innych wydarzeń. Rozbudowany system audio, doskonała akustyka obiektu, konstrukcja dachowa oraz duża przestrzeń gwarantują najwyższą jakość imprez muzycznych oraz widowisk teatralnych. Pełne zaplecze techniczne pozwala nam również organizować konferencje, spotkania biznesowe, targi, bankiety, gale, czy też inne, mniej konwencjonalne wydarzenia.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

                                        W jakiej roli i kiedy zadebiutował Bartosz Bielenia?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (10 czerwca) do godziny 17:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BOŻE CIAŁO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 czerwca, do godziny 17:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są „wjazdówki” do Kina Samochodowego na projekcję filmu BOŻE CIAŁO.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Kina Samochodowego przy Ergo Arenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.