ROK ZACZYNA SIĘ #WGDYNI

27 Gru

Powitaj Nowy Rok #WGDYNI razem z Dawidem Podsiadło, Marysią Sadowską, Fisz Emade Tworzywo oraz zespołem Gentleman!. Skwer Kościuszki, 31 grudnia, start godzina 21:00!

Gdynia po raz kolejny powita Nowy Rok „pod chmurką”, jednak tym razem będzie inaczej nie zwykle. Na scenie mieszczącej się na Skwerze Kościuszki zagrają: Dawid Podsiadło wraz z zespołem, Fisz Emade Tworzywo prezentujący materiał z najnowszej płyty „Drony” oraz trójmiejski zespół Gentleman! łączący muzykę alternatywną z popem.

Do sylwestrowych artystów dołącza Marysia Sadowska! Czeka nas niesamowity DJ set Marysi i DJ Ricardo! A to wszystko w przerwie między koncertem Fisz Emade Tworzywo, a występem Dawida Podsiadło! Ależ to będzie rozgrzewający przerywnik!

Ponadto czeka Was wspólne odliczanie do północy, tradycyjny pokaz spektakularnych fajerwerków oraz noworoczne życzenia od Prezydenta Miasta Wojciecha Szczurka. O taneczne wejście w Nowy Rok zadba znany trójmiejski DJ Ricardo. Wieczór poprowadzi dziennikarz muzyczny Kamil Wicik. Początek o godzinie 21:00. Otwarcie bram o godzinie 20:00.

 

disz

Nowością będzie Strefa spotkań. Do dyspozycji uczestników oddana zostanie strefa gastronomiczno-rekreacyjna, gdzie będzie można napić się czegoś gorącego, rozgrzać ciepłą przekąską, a nawet odpocząć od szalonej zabawy pod sceną przy jednym z naszych stolików. Punktem centralnym tej strefy będzie wielkoformatowy napis #WGDYNI, stanowiący element kampanii promocyjnej Gdyńskiego Sylwestra.

Weź udział w sylwestrowym konkursie fotograficznym. Zrób sobie zdjęcie przy napisie #WGDYNI, wrzuć na Instagram, otaguj i zbieraj polubienia, a nagroda Cię nie ominie. 

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem Miasto Gdynia zaprasza swoich mieszkańców do wzięcia udziału w sylwestrowym konkursie fotograficznym. W dniach od 27 grudnia do 1 stycznia zrób sobie zdjęcie przy napisie #WGDYNI, który znajdziesz w centrum miasta. Następnie wrzuć zdjęcia na Instagram, Facebook lub wyślij mailem, oznacz #tagiem #WGDYNI i czekaj na rozwój sytuacji. Może to Właśnie Ty wygrasz jedną z przewidywanych nagród!

Konkurs jest częścią kampanii promocyjnej gdyńskiego Sylwestra, imprezy ROK ZACZYNA SIĘ #WGDYNI skierowanej do nowego, młodszego odbiorcy. Regulamin konkursu dostępny będzie przy napisie #WGDYNI oraz na fanpage’u i Instagramie Miasta.


Zapamiętajcie ten tag: ROK ZACZYNA SIĘ #WGDYNI Do zobaczenia przy napisie!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.