Rok 2013 w obiektywie kamery my3miasto.pl

4 Sty

Koncerty, wielkie plenerowe festiwale, kontrowersyjne wystawy oraz grube melanże – w mijającym roku działo się w Trójmieście! Przeżyjcie to wszystko jeszcze raz i obejrzyjcie najciekawsze materiały wideo przygotowane przez reporterów my3miasto.pl w 2013 roku.

#10 Tymon Tymański: „Polskie gówno” to wizja insidera

O pracy nad filmem Polskie gówno, walce z funduszami, wypalonych na planie jointach oraz niezastąpionym wsparciu ze strony „mistrza zen” Wojciecha Smarzowskiego opowiada Tymon Tymański – muzyk wcielony w bolesną rolę producenta.

#9 Street Art Festival 2013

Street Art Festival odbywał się w Trójmieście już po raz drugi. W ciągu dwóch dni na festiwalowej scenie pojawili się czołowi artyści polskiej sceny hip-hopowej: O.S.T.R i Hades, Ten Typ Mes, DonGuralEsko, VNM, Zeus, Bisz (B.O.K.) + LIVEBAND, Mioush, Te-Tris, W.E.N.A, Pyskaty, Diox & The Returners i Gruby Mielzky.

#8 Skumaj 3miasto – „Szacunek ludzi z falowca”

Falowiec to budynek, w którym mieszkają tylko odważni. Jeden z najdłuższych bloków w Europie jest również jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w 3mieście. Jak przetrwać i jak zdobyć szacunek ludzi ulicy?

#7 The Human Body Exhibition w Gdańsku

Mieszkańcy Trójmiasta mieli w tym roku niepowtarzalną okazję do odbycia niezwykłej podróży w głąb ludzkiego ciała. Wszystko dzięki wypreparowanym ludzkim ciałom, poszczególnym organom i ludzkim płodom – eksponatom na wystawie The Human Body.

#6 VNM na Street Art Festival 2013

Jednym z raperów, którzy pojawili się na tegorocznej edycji największej studenckiej imprezy na Północy był pochodzący z Elbląga – VNM. Posłuchajcie, co znajdzie się na nowej płycie, jak podobało mu się na Street Art Festivalu i po co bierze lekcje śpiewu.

#5 Wielkie Połowinki Trójmiasta 2013

Jeden bilet i dziewięć sopockich klubów. Niedzielna impreza, po której nie trzeba było zrywać się w poniedziałek do szkoły. Nasza ekipa wybrała się na Monciak, żeby sprawdzić, co działo się podczas tegorocznych Wielkich Połowinek Trójmiasta.

#4 Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013

Edyta Górniak zdradziła, czego w życiu żałuje, co skłoniło ją do przyjęcia propozycji z programu The Voice of Poland oraz jaki jest jej przepis na sukces.

#3 TEDE w wywiadzie dla my3miasto.pl

Tuż przed koncertem w Sopocie, rozmawialiśmy z TEDE o najnowszym krążku, klipach, hip-hopkryzji i serialu Na Wspólnej.

#2 Pezet na SHC Elements Festival

Podczas SHC Elements w sopockiej Zatoce Sztuki rozmawialiśmy z Pezetem o planach na klipy, Ostatnim tracku i rozwoju KOKA Beats.

#1 Zeus na Street Art Festival 2013

O pasji związanej z tatuowaniem, działalnością wytwórni Pierwszy Milion, klipach, festiwalowej atmosferze i pewnej, tajemniczej celebrytce rozmawiamy z Zeusem na tegorocznym Street Art Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.