„Roger Waters The Wall” w Multikinie (KONKURS)

22 Wrz

Widowisko „Roger Waters The Wall” swoją premierę miało w 2010 i już wtedy wzbudziło ogromne emocje. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże ten spektakularny koncert na Wielkim Ekranie już 29 września. Mamy dla Was bilety! 

Roger Waters, współzałożyciel i główny tekściarz kultowego zespołu Pink Floyd, po raz pierwszy pokazał światu swoje widowisko w 2010 roku, wykorzystując nowoczesną technologię i efekty specjalne, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez fanów na całym świecie. W 2014 roku przeprojektował show The Wall, tak aby stworzyć wielkie widowisko stadionowe, umożliwiające fanom – bez względu na miejsce, w którym siedzą – jeszcze większe emocje oraz jeszcze mocniejsze przeżycia.

„Rogers Waters The Wall”, które fani będą mogli zobaczyć we wrześniu w Multikinie, to produkcja z wielkim rozmachem, łącząca koncert, antywojenny manifest oraz dodatkowe materiały zza kulis. Dodatkowo film będzie niepowtarzalną okazją, aby posłuchać luźnej, nie wyreżyserowanej rozmowy, podczas której Roger Water i Nick Mason odpowiadają na pytania przesłane przez fanów z całego świata.

„Roger Waters The Wall” będzie można zobaczyć 29 września o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Lublin, Katowice.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej www.multikino.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz widowisko „Roger Waters The Wall” w Multikinie!

Którzy członkowie z legendarnej grupy Pink Floyd pojawili się na koncercie Przestrzeń Wolności w Gdańsku w 2006 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (28 września) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ROGER WATERS THE WALL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 września, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.