Robert Maruszak vs Michał Wlazło na gali KOK w Gdańsku

9 Wrz

Podczas derbowego pojedynku na zasadach K-1, jaki odbędzie się 17. października na gali King Of Kings World GP 2014, zmierzą się dwaj zawodnicy wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. Właśnie fakt, iż obaj są z jednego miasta i reprezentują konkurencyjne kluby, będzie miał decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. 

Prezes IBF, Donatas Simanaitis, bez wahania podpisał kontrakt na tak atrakcyjny pojedynek wywołujący wiele emocji. Nie ma co ukrywać, że obaj zawodnicy nie darzą się sympatią, choć niegdyś trenowali razem. Ten dodatkowy aspekt nakręca spiralę emocji, których kulminacja ma nastąpić podczas walki w hali Ergo Areny.

Obaj zawodnicy są wyróżniającymi się postaciami polskiego Kickboxingu i MMA. Michał Wlazło to wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai, czołowy zawodnik polskiej formuły K-1 i uczestnik prestiżowego turnieju „Bigger’s Better” transmitowanego do wielu krajów świata przez stację Eurosport. Ma za sobą także zwycięstwa w MMA. Jego przeciwnik – Robert Maruszak – to zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu w 2014 roku i mistrz Polski w Thaiboxingu z 2013, który próbuje swoich sił również w MMA.

>>ZOBACZ TAKŻE: Zawodnicy MMA i K-1 oceniają galę w Sopocie (WIDEO)<<

>>Ile waży zwycięstwo? (FOTO)<<

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć! – zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasach hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl.

One Reply to “Robert Maruszak vs Michał Wlazło na gali KOK w Gdańsku”

  1. Pingback: Gala KOK World GP 2014 w Gdańsku (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.